Які чати найпопулярніші.

Інтернет-чати допомагають не тільки приємно провести час в мережі, але і отримати необхідну інформацію, завести нових друзів і приятелів за інтересами. Знайдіть потрібний вам сайт і спілкуйтеся в своє задоволення.
Інструкція
1
Відвідайте сайт Chat.Ru. Тут розташовано безліч каналів на різні теми. Участь в обговореннях можливо після здійснення реєстрації. Потім ви зможете спілкуватися на тему бізнесу: отримати свіжу інформацію від інших користувачів, обговорити насущні проблеми ведення власної справи. Також на сайті безліч гостей, готових обговорити останні події культурного життя країни і новинки серед комп'ютерних програм. У чаті можна ділитися враженнями від подорожей та порадами іншим туристам, спільно роздумувати над ідеями для відпочинку та розваг. Крім того, Chat.Ru чекає тих, кому небайдужа політична ситуація, розвиток науки, проблеми сім'ї та здоров'я.
2
Знайдіть колишніх однокласників, однокурсників, своїх сусідів або далеких родичів на сайті Чат.РФ. Також тут можна дивитися відеоролики, грати в веселі комп'ютерні онлайн-ігри на будь-який смак і, звичайно ж, спілкуватися на різні теми. Майте на увазі, що для входу в цей чат потрібна реєстрація з зазначенням адреси електронної пошти, міста і навіть району проживання.
3
Закохаєтесь на Російському чаті знайомств, на якому не потрібно проходити процедуру реєстрації. Просто придумайте собі нік, який буде вашим іменем тут, заходьте і спілкуйтеся з іншими гостями. Крім того, для вашої зручності на сторінці чату розташовано навігаційне меню, за допомогою якого ви швидко зможете відфільтрувати повідомлення, які були адресовані особисто вам, або ті, які писали ви кому-небудь. Користувачі сайту можуть створювати анкети, щоб інші відвідувачі могли дізнатися їх краще.
4
Спілкуйтесь без реєстрації на сайті Про100Чат. Тут вас чекає захоплююча вікторина на всілякі теми: культура, історія, політика, спорт, література, театр, музика, біологія, геологія. Питання задаються роботом цілодобово в режимі нон-стоп. За кожну правильну відповідь, який ви дасте швидше за інших учасників гри, вам присуджуються бали.