Як на заслання вставити зображення. Як в коментарях вставляти посилання.

Синтаксис мови HTML дозволяє робити гіперпосилання не тільки текстовими, а й графічними. Для відвідувача сайту така посилання виглядає як зображення, а при натисканні на картинку відбувається перехід на іншу веб-сторінку.
Інструкція
1
Використовуючи будь-який графічний редактор, зменшіть зображення. Його розмір по будь-якій з координат не повинен перевищувати 200 пікселів. Краще, якщо картинка матиме горизонтальну компоновку. Це може бути, наприклад, віртуальна кнопка, напис на якій виконана художнім шрифтом. Формат зображення повинен бути одним з наступних: JPG, PNG, GIF. Перший з них кращий для фотографій, а інші два - для штрихових малюнків (так забезпечується найкраще стиснення). Результат зміни обов'язково збережіть під новим ім'ям, щоб не зіпсувати оригінал.
2
Завантажте файл з картинкою на сервер в папку, в якій розташований HTML-файл. Для здійснення такого завантаження можна використовувати веб-інтерфейс (при його наявності у хостинг-провайдера) або будь-яку програму-клієнт протоколу FTP.
3
В бажане місце HTML-файла помістіть фрагмент коду такого змісту: , де вираз після оператора "href="- адресу, на яку веде посилання, а someimage.gif"- ім'я та розширення файлу із зображенням.
4
У деяких користувачів показ зображень в браузері відключений. Тому доцільно розмістити прямо під картинкою пояснення про те, куди веде посилання. У цьому випадку переробіть Наведений вище фрагмент коду таким чином: Макрофотографії комах . Пояснювальний текст буде розташовуватися під зображенням. Натискання на нього також призведе до переходу за посиланням.
5
Завантаживши на сервер оновлену версію HTML-файлу, відкрийте в браузері відповідну сторінку, після чого переконайтеся, що зображення відображається, а посилання діє. Перехід по ній повинен відбуватися при натисканні як на зображення, так і на розташовану під ним пояснює напис (за її наявності).
Зверніть увагу
Як зображення, так і сторінка, на яку веде посилання, не повинні порушувати чиїхось прав на інтелектуальну власність або суперечити законодавству.