Як обробити дерев'яні двері. намалювати схему опалення в тривимірному просторі.

Дерев'яну двері перед установкою необхідно обробити захисними складами. Це допоможе значно продовжити термін служби деревини та вбереже її від грибка, потемніння і псування. Нанесення складів потрібно проводити в декілька етапів.
Вам знадобиться
  • - антисептичний розчин;
  • - шпаклівка або грунтовка;
  • - оліфа;
  • - лак;
  • - морилка;
  • - кисть;
  • - валик;
  • - краскопульт.
Інструкція
1
Перед нанесенням будь-яких видів захисних складів спочатку обробіть всю поверхню дерев'яних дверей за допомогою нульової шкурки. Щоб обробка була якісною, використовуйте шліфувальну машинку.
2
Для захисту дерев'яних дверей від цвілі, грибка просочіть її антисептичним складом. Обробку проводите за допомогою кисті, валика або фарбопульта. Після нанесення першого шару антисептика просушіть двері протягом 48 годин в теплому приміщенні, після чого проведіть повторну обробку. Антисептик глибоко проникає в поверхню деревини і захищає її від біопоразки протягом декількох десятків років.
3
Шпатлеватьшпаклевать дерев'яні двері можна після нанесення антисептика. Використовуйте спеціальні склади, призначені для вирівнювання дрібних зазорів на дерев'яних поверхнях. Якщо двері досить рівна і додаткова шпаклівка не потрібно, нанесіть на поверхню два шари грунтовки, даючи можливість кожному шару просохнути протягом доби.
4
Замість грунтовки можна використовувати оліфу, якщо ви плануєте надалі піддати дерев'яні двері фарбуванню, що в даний час робиться досить рідко. Найчастіше дерев'яні поверхні покривають шаром морилки і лакують.
5
Морилка може мати колір натуральної деревини з різними відтінками. Наносите її на ретельно заґрунтовану і просушену поверхню. Залежно від того, який насиченості колір ви плануєте отримати в результаті, склад можна наносити два-три рази. Після кожного нанесеного шару дайте час йому просохнути протягом декількох годин.
6
Заключним етапом обробки дерев'яних дверей йде лакування поверхні. Лак наносите в два шари. Перший шар просушіть протягом 36 годин і проведіть повторне нанесення.
Зверніть увагу
багатоетапний процес обробки дерев'яних дверей дозволяє значно збільшити термін їх експлуатації та надає деревині закінчений зовнішній вигляд.