Як управляти машинками на радіоуправлінні.

Машинки на радіокеруванні можуть порадувати не тільки дітей. Існують клуби, в яких цілком дорослі люди змагаються в гонках своїх моделей. Однак, як і у випадку з будь-якою машиною, радиоуправляемой моделлю треба, насамперед, навчитися керувати.
Інструкція
1
Пульти керування бувають двох типів: провідні та безпровідні дистанційні. Очевидно, що назви говорять самі за себе, і пояснювати різницю не варто. Щоб керовані машинки приходили в рух, треба перевірити, чи заряджений акумулятор, що знаходиться в пульті управління і в самому міні-автомобілі. Кількість батарей, а також їх марка і вольтаж будуть відзначені в інструкції користувача. Враховуйте також радіус дії пульта, зазвичай це від 30 до 50 метрів, але може бути більше або менше в залежності від моделі.
2
Пристрій і зовнішній вигляд самого пульта управління буде відрізнятися, залежно від виробника машинки, але їх зміст аналогічний. Напрямок вперед, напрямок назад, повороти вправо і вліво. Деякі пульти нагадують пістолет. «Спусковий гачок» відповідає за рух вперед-назад. Збоку зазвичай розташовується циліндрична що повертається кнопка. Це аналог керма, який задає параметри руху вліво і вправо. Інші пульти трохи простіше і оснащені хрестовиною, на якій кнопки вліво, вправо, вгору, вниз відповідають напрямку вліво, вправо, вперед, назад.
3
На деяких модельки, наприклад, Hummer H2 Sut на радіокеруванні мається триступенева коробка передач, перемикається з пульта керування.
4
Окремі пульти управління можуть перенастроюватися під управління правою і лівою рукою. Про таку функції зазвичай обізнані продавці консультанти, або інформація про неї відображена на коробці і в інструкції.
5
Також можуть бути додані додаткові кнопки: включення фар, габаритів, двірників і т. Д. Призначення і відповідність кнопок функцій додаткового управління завжди можна подивитися в інструкції користувача. Якщо інструкція загубилася, ви можете зайти на офіційний сайт виробника, вказати вашу модель, потім скачайте інструкцію.