Як зробити гарний робочий стіл. Як зробити робочий стіл красиво.

Після запуску і завантаження операційної системи користувач бачить на екрані комп'ютера робочий стіл. Від того, наскільки правильно він налаштований, багато в чому залежить зручність роботи. Не останнє місце займає і оформлення робочого столу - воно має бути приємним для погляду, викликати відчуття затишку і комфорту.
Інструкція
1
Основним призначенням робочого столу є забезпечення швидкого доступу до найбільш часто використовуваних програм та документів, для цього на ньому розміщують їх ярлики. Зверніть увагу на те, що розміщувати треба саме ярлики, але не самі програми та документи. Щоб випадковий збій системи не викликав втрати важливих даних, на комп'ютері необхідно мати кілька дисків або логічних розділів. На диску С розмістіть операційну систему, на інших дисках зберігайте дані.
2
Помістіть на робочий стіл ярлики тих програм і документів, які ви часто використовуєте. Для цього відкрийте папку з документом або виконуваним файлом програми, натисніть на файл правою кнопкою мишки і перетягніть його на робочий стіл. Відпустіть кнопку, з'явиться меню. Виберіть у ньому опцію «Створити ярлики». Готовий ярлик перетяните в потрібне місце робочого столу і, при необхідності, перейменуйте. Точно так само ви можете зробити ярлики папок, що прискорить доступ до знаходяться в них файлів.
3
Розташуйте на робочому столі ярлики всіх дисків, це забезпечить до них швидкий і зручний доступ. Для цього відкрийте: «Пуск» - «Мій комп'ютер», у вікні, виберіть потрібний диск і клацніть його правою кнопкою мишки. Виберіть у контекстному меню пункт «Створити ярлик», система запропонує помістити його на робочий стіл. Погодьтеся, натиснувши ОК. Помістіть ярлик в потрібне місце робочого столу. Так само поступите і з іншими дисками.
4
Все ярлики згрупуйте на робочому столі за їх типами або за частотою використання. Намагайтеся не захаращувати робочий стіл великою кількістю ярликів, при необхідності розміщуйте їх в окремі папки. Акуратне і логічно зрозуміле розташування ярликів полегшить вам запуск потрібних програм.
5
Оберіть найбільш підходящу вам тему оформлення. В операційній системі Windows XP для цього відкрийте: «Пуск» - «Панель управління» - «Екран», виберіть вкладку «Теми». Встановивши потрібну тему, у вкладці «Робочий стіл» змініть стандартний фонове зображення. Виберіть потрібне зображення зі списку або вкажіть своє. Якщо ви працюєте в Windows 7, то для зміни зображення і теми клікніть на порожньому ділянці робочого столу правою кнопкою мишки і виберіть в контекстному меню пункт «Персоналізація».
6
У Windows 7 ви можете помістити на робочий стіл різноманітні гаджети - наприклад, аналоговий або цифровий годинник, календар, індикатор завантаження процесора і т.д. і т.п. У Windows XP теж можна працювати з гаджетами, але для цього буде потрібно встановити спеціальну програму - Sidebar. Введіть цю назву в пошукачі, і ви побачите безліч посилань на скачування програми.