Як провести канікули з маленькими дітьми. зі скількох років можна купати дітей у річці.

Лікарі-педіатри не рекомендують відправлятися з маленькими дітьми в далеку подорож, поки їм не виповниться три роки. Ідеальний варіант для них - поїздка в село. Якщо ж ви зважилися поїхати в незнайоме місце, обов'язково з'ясуйте, чи є там медичне обслуговування, якими будуть харчування та умови проживання.
Інструкція
1
Підготуйтеся до подорожі заздалегідь. Почніть складати список необхідних речей мінімум за тиждень до від'їзду, так у вас буде можливість додавати в нього те, без чого неможливо обійтися в невідомій обстановці. Обов'язково візьміть на відпочинок легку прогулянкову коляску-тростину з регульованою спинкою, оскільки під час активного відпочинку малюк може заснути в самий невідповідний момент.
2
Придбайте непромокає сумку і приготуйте достатню кількість одягу для дитини, щоб не стирати її кожен день. Обов'язково захопіть на відпочинок теплий костюм або вітровку. Крім того, вам знадобляться паперові рушники, вологі серветки, звична дитяча косметика, захисний засіб від комах, кілька махрових рушників, окремі для пляжу і для душа, пелюшки, пляжний зонт, дитячий посуд, медикаменти і кілька улюблених іграшок і книг.
3
У перші дні подорожі пропонуйте дитині звичну для нього їжу, поїть кип'яченої або спеціальної водою для дітей з пляшок. Після повернення додому також не варто різко міняти режим харчування. Вводите нові прикорм не раніше, ніж через два тижні після закінчення відпочинку.
4
Для прогулянок використовуйте бавовняну одяг з довгими рукавами. Голову малюка обов'язково прикривайте легкої шапочкою або панамою світлих відтінків. Засмагати малюкові краще в тіні, під захистом високих дерев, тенту або пляжної парасольки. На прогулянку і пляж беріть пляшечку з водою: нехай малюк п'є потроху, але часто.
5
Купання малюків до трьох років можна виробляти в водоймах, прогрітих до 21 градуса. Спочатку залиште дитину в тіні на 15-20 хвилин, потім намочіть водою його руки і ноги. Зайдіть з малюком в воду на 1-3 хвилини, а після купання ретельно витріть його махровим рушником. Якщо дитині в очі потрапив пісок, не дозволяйте йому терти їх. Акуратно промийте очі кип'яченою водою.