Як вибрати недорогий, але якісний автомобіль. недорогі якісні марки машин.

Бажання придбати особистий автомобіль є у багатьох людей. Проте не у всіх фінансові можливості дозволяють купити дорогу машину. У такому випадку варто звернути увагу на недорогі моделі. Це може бути транспортний засіб з пробігом або новий автомобіль в базовій комплектації. Головне при виборі звернути увагу на деякі ключові моменти, і тоді покупка не стане розчаруванням.
Вам знадобиться
  • - спеціалізовані журнали;
  • - газета з оголошеннями;
  • - комп'ютер з виходом в інтернет.
Інструкція
1
Спочатку визначте верхню межу коштів, тобто, скільки ви готові витратити на покупку. При цьому не забудьте порахувати суми, які будуть потрібні на оформлення автомобіля, страховку, установку сигналізації, покупку коліс і т.п. Це допоможе вам відкинути «тупикові» варіанти при виборі.
2
Приблизно зорієнтуйтеся в марках автомобілів. Почитайте про них в інтернеті, спеціалізованих журналах, поговоріть з друзями і знайомими. Виділіть коло виробників і моделей, які влаштують вас за технічними параметрами. Наприклад, недорогі і якісні авто випускають концерни: Renaut,? Koda Auto, Hyundai, Kia, Chevrolet, Nissan та інші.
3
Вивчіть пропозиції на вибрані моделі машин тієї чи іншої фірми. Походіть по автосалонам, авторинкам, подивіться оголошення про продаж в інтернеті і т.п. Прицінитеся до уживаних і новим автомобілям в базовій комплектації. Врахуйте, в кожному з цих випадків є свої плюси і мінуси. Наприклад, за невелику суму можна придбати нову машину, але з низькою потужністю двигуна, без кондиціонера, аудіосистеми і т.п. Тоді як за ті ж гроші цілком реально купити транспортний засіб з пробігом, але більш високого класу і з великим набором додаткових опцій. Тому зважте всі «за» і «проти» і виберіть відповідний для вас варіант.
4
Зупинивши свій вибір на старому автомобілі, заздалегідь дізнайтеся, скільки приблизно коштуватиме ремонт, заміна, фарбування тієї чи іншої запчастини. Цим скористайтеся під час торгу, після огляду машини, виявивши, наприклад, незначні дефекти, які не впливають на ходові якості (тріснутий бампер або лобове скло, порвана оббивка сидінь тощо). Якщо зумієте довести власнику, що автомобіль вимагає додаткових вкладень, зможете знизити початкову вартість.
5
Ще один важливий момент при виборі якісної б/у машини. Обов'язково подивіться кількість власників, зазначених в ПТС. Зверніть увагу на те, з якою періодичністю вони мінялися. Запам'ятайте, автомобіль не заслуговує довіри, якщо їм володіло кілька людей за короткий проміжок часу.
Зверніть увагу
У машини з пробігом перевірте сервісну книжку, подивіться, коли і де автомобіль проходив технічне обслуговування.
Корисна порада
Щоб заощадити на покупці нового автомобіля, дочекайтеся розпродажі в автосалонах на минулорічні моделі.