Як бути підлеглому з керівником.

Оптимальна лінія поведінки в спілкуванні з керівником - суворе дотримання стандартів загальноприйнятої ділової етики. Якщо дотримуватися її з першої секунди спілкування з босом і виконувати свої службові обов'язки на належному рівні, вірогідність проблем в більшості випадків мінімальна.
Інструкція
1
За нормами ділового етикету неприпустимі образи, підвищення голосу, судження з яскраво вираженою негативною оцінкою дій колеги, його кваліфікації, результатів його праці. Ненормативної лексики і зовсім місце хіба що в курилці - і то в якості связкі.В російською мовою є достатньо засобів, що дозволяють виразити невдоволення так, що мало винному не покажеться, але при цьому залишаючись в межах етики і взаємної поваги. І діють вони набагато еффектівнее.Подчіненний не тільки зобов'язаний дотримуватися цих норм, а й вимагати їх дотримання начальством щодо себе. До тих, хто дотримується цього правила, керівництво ставиться з великою повагою, ніж як до хамам, так і готовим покірно зносити хамство шефа.
2
Особливий випадок - коли начальник дає доручення, виконання якого не входить в прямі обов'язки співробітника. Тут все залежить від ситуації. У багатьох невеликих компаніях всі співробітники-чоловіки виконують важку фізичну роботу, яку більше нікому зробити. Наприклад, переставити при необхідності меблі в офісі. В цьому випадку відмовитися - нанести ляпас громадському смаку всього колективу. Якщо ж начальник бере участь в цьому нарівні з підлеглими, він викликає більше поваги. Але робити це його не змусиш, тільки як сам решіт.Іной варіант - коли доручення дозволяє розширити свої горизонти, дає досвід, за допомогою якого можна піднятися на сходинку вище в професійному та кар'єрному плані. Відмовлятися тут нерозумно.
3
А от якщо ви вважаєте доручення для себе принизливим, що вказує на ваш невисокий статус в очах керівництва, сміливо відмовляйтеся. Ввічливо, але твердо. Звичайно, навряд чи шеф стане вимагати від когось прати його шкарпетки або мити підлогу в офісі замість прибиральниці. Але і порівнянних доручень немало.Еслі же шеф вимагає від вас відверто протиправних дій, перш ніж їх виконувати, варто двадцять разів подумати. Чи варто ризикувати свободою заради зарплати, яка завжди менше, ніж хотілося б? Трапляються і ситуації, коли бос - самодур, який не хоче рахуватися з працівниками. Кращий вихід з них - знайти іншу роботу з іншим начальником.
4
В російських підрозділах західних компаній зазвичай прийнято звертатися один до одного на «ти» і по імені. Це поширюється як на звернення начальника до підлеглого, так і навпаки. Для багатьох співробітників цей варіант кращий, але зустрічаються й такі, для яких більш комфортно звертатися до керівництва на «ви». Зазвичай цим людям йдуть навстречу.В російських компаніях така практика теж зустрічається. Але частіше в ходу взаємне «ви» або звернення на «ти» тільки з боку начальства до підлеглих. В таких випадках оптимально дотримуватися прийнятих в конкретній компанії норм.
5
Складна ситуація, коли начальник - ваш друг. Для начальника вона непроста теж. Непоодинокі й випадки, коли на цьому дружба заканчівается.Не стати з нерозлучних друзів заклятими ворогами допоможе просте правило: дружба дружбою, а служба - службою. Гроші платять не за дружні почуття, а за роботу. Розраховувати ж на поблажки одному, а іншому - на підвищене прагнення на підставі дружби - не по-товариськи.