Як відключити відновлення системи.

Відновлення системи - вельми корисна функція OS Windows. Вона дозволяє повернути працездатність комп'ютера після некоректної установки нового обладнання або ПЗ. Однак за цю можливість доводиться платити - наприклад, резервуванням місця на жорсткому диску під точки відновлення.
Інструкція
1
Для економії місця на жорсткому диску і збільшення продуктивності комп'ютера можна відключити відновлення системи на всіх розділах вінчестера, крім системного. Для цього клацніть правою кнопкою миші по іконці «Мій комп'ютер» і у випадаючому меню вибирайте команду «Властивості». У вкладці «Відновлення системи» відзначте курсором розділ жорсткого диска та натисніть кнопку «Параметри». Поставте прапор в чекбокс «Вимкнути відновлення системи на цьому диску» і підтвердіть вибір, натиснувши ОК.
2
Іноді доводиться відключати відновлення системи на системному диску. Причиною тому може стати вірус, прописався в системних папках. Ви запустили антивірусну програму, вона благополучно видалила шкідливе ПЗ. Ви запускаєте відновлення системи, і вірус реанімовано ... Щоб уникнути цієї неприємної ситуації, перед лікуванням комп'ютера відключіть відновлення системи на диску С. Для цього поставте прапор в чекбокс «Вимкнути відновлення системи на всіх дисках» та натисніть ОК.
3
Є інший спосіб відключення. В «Панелі управління» клацніть по піктограмі «Адміністрування», потім «Керування комп'ютером». У вікні консолі розкрийте вузол «Служби і додатки», потім клацніть по оснащенню «Служби». У правому вікні у списку служб знайдіть «Служба відновлення системи» і клацніть по ній правою кнопкою миші. Відзначте команду «Властивості». У вкладці «Загальні» у віконці «Тип запуску» зі списку виберіть «Відключено» та натисніть ОК для підтвердження.
4
Якщо у вас встановлена Windows 7, в «Панелі управління» виберіть розділ «Система», потім пункт «Захист системи». У розділі «Параметри захисту» відзначте потрібний логічний диск і натисніть «Налаштувати». У новому вікні переведіть радіокнопку в положення «Відключити захист систему» і натисніть ОК.