Як порахувати вартість путівки в Туреччину.

Плануючи відпустку за кордоном, туристи намагаються якнайбільше заощадити, оскільки подібну подорож вимагає серйозних витрат. Кожен відпочиваючий може самостійно порахувати вартість туру в ту чи іншу країну, наприклад, в що стала дуже популярною за останні роки Туреччину.
Інструкція
1
Вартість однієї путівки зазвичайрозраховується з наступних параметрів: ціна на переліт (туди-назад), оренда номера в готелі та харчування на термін проживання, престижність курорту, кількість зірок у готелю та інше. У тому випадку, якщо прямого авіарейсу на курорти Середземного моря з вашого міста немає, вам доведеться самостійно дістатися до найближчого аеропорту, звідки є можливість полетіти в Туреччину. Ці витрати теж необхідно включити у вартість вашої путівки.
2
Якщо ж з аеропорту, розташованого в вашому місті, здійснюються вильоти до Туреччини, то ознайомтеся з усіма наявними на даний момент пропозиціями. Виберіть з них те, яке вам переважніше і включіть його в свої розрахунки.
3
Визначтеся, яким статусом і кількістю зірок повинен володіти ваш готель в Туреччині. Чим більше зірок, тим, відповідно, вище ціни і рівень сервісу. Зробивши вибір, огляньте варіанти номерів, пропонованих готелем. Пам'ятайте, що бронювати номери в готелях Туреччини краще заздалегідь, оскільки під час напливу туристів їх розбирають досить швидко. Таке резервування може виявитися не безоплатним, найчастіше воно включається у вартість проживання.
4
Обов'язково ознайомтеся з організацією харчування в готелі, оскільки харчуватися за свій рахунок в місцевих ресторанах і кафе - вельми дороге задоволення. Досить популярним варіантом у росіян є система «все включено» («all inclusive»), коли при оплаті путівки ви отримуєте 5-разове харчування по системі «шведський стіл».
5
На престижність курорту та готелю можуть впливати різні фактори. Наявність поруч Середземного моря, пляжів і різного роду пам'яток автоматично підвищують як рівень престижу готелю, так і ціни в ньому. Підведіть підсумок і порівняйте його з тими цифрами, які пропонуються туроператорами. Цілком можливо, що отримана вами сума може виявитися набагато більше, ніж в операторів, з однієї простої причини: при організації путівок туроператори отримують певні знижки у авіакомпаній і готелів, які можуть істотно вплинути на вартість поїздки.
Корисна порада
Деякі туроператори пропонують своїм клієнтам самим комбінувати путівки в Туреччину за вищевказаними параметрами за допомогою конструкторів. Зокрема, цим можна скористатися на сайтах Ruspo.ru і Turk-travel.ru.