Як налагодити режим харчування.

Правильне харчування дуже важливе для гарного самопочуття. Причому, залежить воно не тільки від споживання достатньої кількості найрізноманітніших речовин і вітамінів, але і від режиму прийому їжі. Перекуси час від часу, пропускання повноцінного сніданку та обіду можуть привести до серйозних проблем зі здоров'ям.
Інструкція
1
Правильний режим харчування полягає в тому, щоб сніданок, обід і вечерю проходили в один і той же час кожен день. А кількість споживаної їжі має бути щодня приблизно однаковим. Якщо у вас нормований графік роботи, вам легше це здійснити, якщо ні - доведеться строго контролювати свій режим по годинах.
2
Завжди снідайте. Навіть якщо ви проспали і не встигаєте приготувати повноцінний сніданок, який в ідеалі повинен складаються з каші і фруктів, обов'язково з'їжте бутерброд, сир або йогурт. До речі, останній продукт завжди повинен бути у вашому холодильнику на подібний випадок. Зробіть сніданок своєї корисної звичкою і з часом ви вже не зможете його пропускати.
3
Якщо рано Тобто ви не любите, а на роботі або під час навчання снідати не виходить, ні в якому разі не голодуйте до обіду. Адже до цього ваш організм перебував без їжі цілу ніч, і його необхідно підкріпити чимось. У такій ситуації виручить той же йогурт або сирок. А ось цукерками, кавою і чаєм заглушати почуття голоду не варто.
4
Обов'язково снідайте. Візьміть собі за правило обідати в одне і теж час. Під час нього потрібно обов'язково є рідке блюдо і які-небудь овочі. Такі страви нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту, а організм отримує необхідну дозу вітамінів і корисних речовин.
5
Чи не пропускайте вечерю. Намагайтеся їсти завжди до 8 вечора. Якщо ж вчасно повечеряти не вийшло, голодувати до ранку не потрібно. Просто постарайтеся з'їсти що-небудь легке і менш калорійне, наприклад овочевий салат.
6
Перекушуйте між сніданком, обідом і вечерею також в один час. Тільки з'їдати потрібно не цукерки і печиво, а який-небудь фрукт. Це не переб'є апетит, а, навпаки, дозволить витримати правильний режим харчування. А якщо є невеликими порціями і скоротити споживання борошняних і жирних страв, дотримання режиму допоможе також позбутися зайвої ваги.