Як вибирати порошки для пральних машин.

Пральна машина-автомат - незамінний помічник у кожній родині. Вона звільняє господиню від виснажливої ручного прання, полоскання і віджимання, виконуючи всі ці операції відповідно до програми, яку можна задати для будь-якого типу білизни. Однак щоб машина служила довго і забезпечувала незмінно хороші результати прання, потрібно правильно вибрати пральний порошок.
Інструкція
1
Перше, на що слід звернути увагу при виборі порошку для автоматичної пральної машини, - це наявність на упаковці позначки «Automat». Не беріть кошти для ручного прання і машин активаторного типу: вони утворюють багато піни, яка погіршує результат, вимагає більшої кількості полоскань і може залишатися у волокнах тканини, а в подальшому призвести до поломки техніки.
2
Вивчіть склад: якщо вам потрібно засіб для видалення плям тваринного і білкового походження (від шоколаду, молока, ягід, крові і т.д.), віддайте перевагу порошку, який містить ензими, що розщеплюють забруднення. Але майте на увазі, що його не слід застосовувати для прання речей з натуральних матеріалів - вовни і шовку. Для останніх виберіть спеціальний миючий засіб без біодобавок.
3
Більшість пральних порошків містить фосфати, які мають шкідливий вплив на екологію. Але якщо вам попадеться миючий засіб нового покоління, до складу якого входять цеоліти, не сумнівайтеся і виберіть його. Правда, за вартістю воно вийде дорожче, але ви будете впевнені в його безпеці для вас, вашої родини і навколишнього середовища.
4
Наступний момент, який слід врахувати при виборі прального порошку, - колір білизни. Якщо ви плануєте купити засіб для білих речей, виберіть таке, до складу якого входить активний кисень. Для відбілювання традиційно використовуються хлорвміщуючі порошки, однак вони руйнують волокна тканини і зменшують термін служби речі. Для кольорової білизни придбайте миючий засіб з позначкою «Color».
5
Зверніть увагу на упаковку: переконайтеся в наявності на ній інструкції російською мовою і дати виготовлення. Ретельно розгляньте її: неакуратні шви, змащені кольору і відсутність необхідної інформації свідчить про те, що перед вами контрафактна продукція (підробка).
6
Не має особливого значення, в якій упаковці порошок - пластикової або картонній - це справа виключно вашого смаку і зручності. Однак при покупці кошти в звичайній паперовій пачці зверніть увагу на вагу: він може відрізнятися від стандарту в меншу сторону. Також не забувайте про те, що вигідніше купувати порошки у великих целофанових упаковках (6, 9 і більше кг).
Сучасні засоби для прання білизни представлені в магазинах настільки широко, що мимоволі губишся. Виявляється, правильно вибрати пральний порошок , щоб не пошкодити ні пральній машині, ні речей, ні тим, хто буде ці речі носити, не так просто. Кожна господиня вирішує, чи використовувати перевірений порошок , довіритися рекламі або спробувати маловідому марку.
Інструкція
1
Спочатку визначитеся, яким чином ви збираєтеся прати - вручну, в машині активаторного типу або ж у автоматичною. Порошки, призначені для кожного з цих видів прання, різняться за рівнем піноутворення: високий ступінь у засобів для ручного прання і машин активаторного типу, низька - у тих, що підходять для автоматичних машин.
2
Вирішіть, для якого типу тканин потрібен вам порошок . Універсальні засоби підходять для всіх видів тканин, але для вовняних і шовкових речей краще все ж вибрати спеціальне і ніколи не прати їх порошками з біосистемами, або ензимами, призначеними для виведення білкових забруднень - плям крові, молока і т. Д. Ензими почнуть руйнувати разом з плямами білок вовни і шовку. Крім того, зустрічаються порошки з ензимами, призначеними видаляти плями від крохмальних і жирових забруднень. При використанні порошків з біосистемами в ручному пранні необхідно захищати руки рукавичками. Для прання кольорових речей, особливо неміцно забарвлених, придбайте спеціальний порошок , який буде підтримувати колір тканин і не дасть їм вилиняв.
3
Якщо ви плануєте відбілити тканину за допомогою прального порошку, вам знадобиться засіб, до складу якого включений кисневмісний відбілювач. Не плутайте з оптичним відбілювачем, що входять в багато порошки - він тільки створює ефект сніжної білизни, особливим чином відображаючи світ за допомогою осідають на тканині частинок.
4
Для одягу маленьких дітей призначені спеціальні порошки, до складу яких не включені віддушки, здатні викликати алергію. Найчастіше дитячі порошки виготовляються на основі мильної стружки, яка, як вважається, не робить шкідливого впливу на шкіру немовлят. Ці ж кошти підійдуть і для прання одягу алергіків.