Пігментні плями: Як зробити шкіру чистою.

Дуже часто пігментні плями змушують жінку почувати себе невпевнено. Ці маленькі цятки на шкірі псують не тільки зовнішність, вони можуть стати причиною зайвої закомплексованості. Видалити пігментні плями можна багатьма способами, але колись потрібно встановити основну причину їх появи.

Причинами виникнення пігментних плям можуть бути: вік, генетична схильність, гормональний збій організму, ультрафіолетове випромінювання, захворювання шлунково-кишкового тракту і органів ендокринної системи, пошкодження і захворювання шкіри, психологічні расстройства.Ізбавіться від пігментних плям можна в косметологічної клініці і дома.В клініці вам запропонують вивести пігментні плями наступними способами: Лазерна шліфовка - пігментну пляму сильно осветляется або зовсім пропадає під впливом лазерного променя. Потрібен провести від 1 до 4 сеансів з інтервалом не менше двох недель.Хіміческій пілінг - його проводять за допомогою різних кислот, провокують поверхневий «опік» шкіри. Залежно від використовуваних препаратів розрізняють поверхневий (легкий), середній і глибокий пілінг.Дермабразія - механічна шліфовка шкіри, що дозволяє прибрати верхній пігментований шар шкіри, на місці якого з'являється нова чиста кожа.Кріодеструкція - шкіра обробляється рідким азотом, після чого зникає пігментований поверхневий шар .Убрать пігментні плями можна і в домашніх умовах. Існують спеціальні лосьйони, креми і маски, здатні усунути неправильну пігментацію. Однак при виборі таких засобів обов'язково протестуйте їх спочатку на маленькій ділянці шкіри, і тільки через добу, при відсутності алергічних реакцій і почервонінь, починайте ними пользоваться.Также для усунення пігментних плям можна використовувати народні засоби.

  1. Для сухої шкіри підійде медово-сирна маска. Змішайте 1,5 ч.л. меду і 5 ч.л. сиру, нанесіть на чисту шкіру обличчя. Через 15 хвилин маску видаліть.
  2. При жирній шкірі спробуйте таку маску: 2 ч.л. цукру, 1 яєчний білок, сік 1 лимона і 100 мл води. Через день наносите її на обличчя на 20-30 хвилин.
  3. При в'янучої шкірі корисні маски з петрушки. Пропустіть петрушку через м'ясорубку, після чого вийшла кашку нанесіть на обличчя на 20 хвилин.
  4. Добрими отбеливающими властивостями володіють диня, айва, полуниця, чорна смородина та ін. Влітку цілком можна використовувати їх для приготування масок.

Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам позбавитися від пігментних плям, і ви знову будете почувати себе впевненою, красивою і бажаною.