Як привітати маму з Днем медпрацівника.

День медичного працівника, встановлений ще в радянський час, наголошується в Росії та деяких країнах колишнього СРСР досі. Святкують його в третю неділю червня. Професійний свято не передбачає пишного сімейного торжества, однак отримати привітання в цей день буває приємно, особливо людині, яка любить свою роботу. Привітайте свою маму - лікаря, медсестру або санітарку, адже її праця необхідна кожному.
Вам знадобиться
  • - телефон;
  • - листівка;
  • - продукти та предмети сервіровки святкового столу;
  • - приладдя для відпочинку на природі.
Інструкція
1
Обов'язково зателефонуйте мамі в цей день, навіть якщо ви живете в іншому місті. Якщо вона негайно не відповість, Заспокойтесь і не ображайтеся, адже медичний працівник може перебувати на чергуванні навіть у своє професійне свято. Передзвоніть пізніше. Нічого страшного, якщо доведеться відкласти привітання на вечір або навіть на наступний день. Головне - не забути про подію.
2
Мамі, яка довгі роки пропрацювала в медичному закладі, буде приємно отримати листівку. Подбайте про це заздалегідь, адже на доставку кореспонденції звичайною поштою може знадобитися кілька днів. Листівки до Дня медика попадаються не в кожному кіоску, але можна вибрати й іншу, відповідну по тематиці. Краще, якщо вона буде без тексту. Тоді можна буде придумати дотепний текст, який дозволить фактично будь-який сюжет пов'язати з професійним святом. Наприклад, на листівці з усміхненими дитячими личками можна написати, що мама все дітей робить здоровими і щасливими. Зрештою, завжди можна знайти відповідну картинку в Інтернеті і роздрукувати. Але в цьому випадку посилати її необхідно в конверті. Подібний сюрприз порадує маму, навіть якщо ви живете з нею в одній квартирі.
3
Якщо мама ставиться до своєї професії медсестри або лікаря з відомою часткою гумору, виберіть забавну картинку з життя медиків, Перемалюйте її або роздрукуйте і повісьте на видному місці. Це відразу створить святковий настрій в будинку.
4
Влаштуйте святкову вечерю. Не обов'язково готувати велику кількість страв. Можна просто включити в меню мамині улюблені страви, навіть якщо це самий що ні на є звичайний гороховий суп або магазинні котлети. Красиво сервірують стіл, поставте квіти, вишукано прикрасьте те, що ви приготували - і навіть звичайний обід стане святковим. Можна додати до цього оригінальну випічку або інші солодощі.
5
Влаштуйте невеликий пікнік, особливо якщо ви живете недалеко від лісу. Можна запросити маминих колег і вивезти всіх на шашлики, благо в кінці червня погода зазвичай це дозволяє. Привітайте всіх відразу. Будьте впевнені, медики з натхненням підхоплять вашу ідею і ви всі прекрасно проведете час.
6
Замовте для мами привітання по радіо. Зателефонуйте до редакції, передачі якої мама із задоволенням слухає. Напевно там бувають концерти за заявками, і на День медика дзвінків зазвичай буває багато. Попросіть виконати для мами її улюблену пісню. Привітати з професійним святом можна і по місцевому телебаченню, і через газету.
7
На професійне свято дарувати дорогі подарунки в сім'ях не дуже прийнято. Але невеликий сувенір вашій мамі напевно сподобається. Подарунок може бути будь-яким - косметика, прикраси, хороша книга, красиві предмети домашнього вжитку, на які мама давно задивлялася, але все не наважувалася купити.