Як викласти особа з квітів. вставити особи в картини, портрети.

Рослинний світ блищить різноманіттям барв і відтінків різноманітних квітів. З їх пелюсток можна викласти будь-які зображення, фігури, предмети, навіть цілі картини. Особливої майстерності вимагає портрет з квітів.
Вам знадобиться
  • Живі квіти, засушені квіти, кольоровий папір, клей, картон, полотно, рамка.
Інструкція
1
Візьміть будь-які квіти, підійдуть навіть польові, різних відтінків. Зріжте бутони квітів так, щоб не розсипалися пелюстки і складіть акуратно в широку ємність, розділяючи за кольором.
2
Приготуйте аркуш паперу або щільний матеріал, полотно. Виберіть бутони з кольором, схожим на колір обличчя і викладіть, надаючи відповідну форму.
3
Візьміть два великих або кілька маленьких бутонів синього кольору і зробіть очі, нічого поки не приклеюючи. З бутонів більш темного кольору, ніж колір обличчя, викладіть ніс. Інші бутони розкладіть у вигляді струмуючих локонів волосся навколо обличчя, підбираючи за кольором.
4
Якщо зроблена з квітів особа вам подобається, збережені всі пропорції, візьміть клей і приклейте кожну квітку на місце. Якщо не подобається, рухайте бутони і домагайтеся бажаного результату.
5
Точно так само можна складати картини на клумбах з квіткової розсади, яка потім перетвориться на квітник-картину, і з квітів у горщиках, таких як фіалки, наприклад.
6
Значно більш довге життя гарантована портрету із сухих квітів. Але і робота над ним більш тривала. У період цвітіння зберіть різні квіти і рослини, висушіть їх. Потім складіть портрет за принципом, викладеному вище. По закінченні роботу можна вставити в рамку.
7
Особа з квітів можна також викласти в техніці квілінгу - мистецтва виготовлення композицій зі скручених у спіральки вузьких і довгих смужок паперу. Запасіться різної кольоровим папером, ножицями, клеєм. Продумайте концепцію роботи, потім відповідно до задуму виготовте з паперу різні квіти, а з них вже викладіть обличчя. Такий портрет довгі роки буде прикрашати ваш інтер'єр.
8
Більш простий спосіб викласти особа з квітів - аплікація, але при певному старанні може вийти досить ефектно. Виріжте з кольорового паперу пелюстки, бутони, листя, гілочки, а потім викладіть з цього різноманіття портрет. Оцініть своє творіння здалеку, поправте щось при необхідності. Потім акуратно приклейте кожну деталь, вставте в рамку, і картина готова.