Як дізнатися вартість путівок до Туреччини. Як вигідно знайти путівку до Туреччини.

Туреччина - одна з найпопулярніших країн серед російських туристів. Вона приваблює не тільки морем і пляжами, але й гірськолижними курортами, а також культурно-історичними пам'ятниками.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Відкрийте сайт туристичного оператора пропонує поїздки в Туреччину, наприклад, Pegas touristik, Mostravel, Tez tour і т.д. Знайдіть вікно з написом «пошук туру». Введіть у нього умови: місто вильоту, систему харчування, клас готелю, кількість туристів і т.д. Додатково ви можете вибрати конкретний курорт та/або готель. Якщо ви летите з дітьми, обов'язково вказуйте їх вік. Діти до двох років літають практично безкоштовно. Багато турецькі готелі надають істотні знижки на проживання маленьких туристів. Чим більше ви задасте умов, тим точніше буде ваш пошук. Натисніть кнопку «пошук». Процес займає деякий час, почекайте.
2
Перед вами у вигляді таблиці будуть представлені результати пошуку: дата заїзду, тобто дата вашого вильоту, найменування туру, кількість ночей на курорті, назва та категорія готелю, вид харчування, номер, вартість поїздки. Вид харчування зазначений у вигляді латинських літер, найпоширеніші позначення BB - сніданок, HB - сніданок і вечеря, FB - триразове харчування. У цих категоріях харчування напої включені тільки за сніданком, в інші прийоми їжі вони йдуть за окрему плату, враховуйте це при формуванні бюджету поїздки.
3
Далі, харчування AL - «все включено», назва говорить сама за себе, включені всі види харчування, пропоновані готелем, а так само напої, в т.ч. спиртні, але тільки місцевого виробництва. UAL - «ультра все включено», попереднє харчування доповнюється напоями іноземного виробництва. І що зустрічається вкрай рідко позначення RO - без харчування. Так само зверніть увагу на вид номера. Це може бути звичайний стандарт, вони як правило, становлять більшість номерів готелю; економ - невеликий номер з видом на задній двір, стіну або розташований в старому корпусі; сімейний номер, люкс, з видом на море або гори; номер для одного (SGL), двох (DBL), трьох (TRPL) і т.д.
4
Відкиньте з отриманого списку пропозиції, в яких в наявності немає авіаквитків, а так само готелі знаходяться в стопі продажів. Виберіть відповідний вам по всіх параметрах варіант.
5
Увімкніть у вартість поїздки плановані екскурсії та покупки.
Зверніть увагу
Багато авіакомпаній мають паливний збір, що здорожує поїздку. Інформація про наявність та розмір паливного збору розміщена між вікном пошуку і виданими результатами.
Корисна порада
Якщо ви плануєте поїздку з дітьми, найактуальнішою системою живлення буде «все включено».