Як знайти прості схеми в'язання для дітей. проста схема в'язання гачком для дітей.

В'язання дитячих речей - відмінна школа для починаючої майстрині. Ниток потрібно небагато, часу теж, а результат видно майже відразу. Красивий теплий светрик для майбутнього спортсмена або витончене політиці для маленької принцеси порадують і маму, і дитину. Але для дитячих речей підходять далеко не всі візерунки. Малюнок потрібно вміти підібрати.
Вам знадобиться
  • -ніткі для в'язання;
  • -спіци або гачок по товщині ниток;
  • -книги і журнали з в'язання;
  • -комп'ютер з підключенням до інтернету .
Інструкція
1
Вирішіть, чим ви будете в'язати - гачком або спицями. Вилка для дитячих речей не дуже підходить, ну хіба що ви вирішите як доповнення до ошатному сукні зв'язати маленьку шаль або шарфик. Для дитячих речей не дуже підходять ажурні узори з великими отворами і великі коси. Чим менша дитина - тим простіше має бути візерунок.
2
Подивіться книги та журнали з в'язання. Є чимало російських і зарубіжних видань, в яких публікуються виключно дитячі речі. І в журналі, де надруковані моделі для дорослих, обов'язково є пара-трійка дитячих кофтинок або платтячок. Як правило, дизайнер вказує товщину ниток, номер спиць і гачка, опис роботи, викрійку і схему. Якщо у вас є зазначена в інструкції пряжа, дотримуйтесь опису роботи. У підсумку ви отримаєте точно такий же виріб, як в журналі.
3
Може трапитися і так, що вам сподобався візерунок, але ви хотіли б пов'язати його з ниток іншої якості. Зв'яжіть зразок і подивіться, як він буде виглядати. Не виключено, що вам захочеться пошукати що-небудь інше.
4
В інтернеті існує чимало сайтів для рукодільниць. Наберіть в пошуковику «Схеми візерунків для в'язання дитячого одягу». Ви побачите перед собою кілька сторінок посилань. Якщо ви користуєтеся Яндексом, отсортируйте посилання по релевантності. Зайдіть на кілька сайтів, посилання на які розташовуються в самому верху сторінки. На деяких сайтах є схеми й описи одноколірних і багатобарвних візерунків. В останньому випадку замість позначення різних видів петель дається колірна розкладка.
5
Пошукати підходящі візерунки можна і в соціальних мережах. У «Живому Журналі» і «Вконтакте» чимало груп, де в'язальниці обговорюють моделі і матеріали, радяться. Там же можна запитати і про візерунках. Уважно прочитайте правила спільноти і строго їм випливайте. Знайти таке співтовариство можна, вказавши в профілі серед інтересів «в'язання». Вийдіть на свою сторінку, натисніть на посилання. Перед вами з'явиться список спільнот, інтереси яких збігаються з вашими.
Корисна порада
Схеми дитячого одягу вам знадобляться і в тому випадку, якщо ви вирішите навчити свою дитину в'язати. Не думайте, що цим цікавляться тільки дівчатка. Хлопчик теж може захотіти спробувати, тим більше що в'язанням не так уже й рідко захоплюються і дорослі чоловіки. Навчіть дитину в'язати лицьові і виворітні петлі. На першому етапі цього буде достатньо. Існує безліч візерунків, які виходять в результаті різний поєднань цих двох петель. Покажіть, як вони позначаються на схемах. Намалюйте, наприклад, схему гумки - і ваша дитина із задоволенням почне в'язати шарфик.