Як працюють фотокаталітичні очисники повітря.

Використання фотокаталітичних воздухоочистителей робить повітря в приміщенні стерильним і гіпоалергенним. Уже через кілька хвилин після включення приладу ви будете позбавлені від вдихання різних токсичних речовин, що руйнують здоров'я.
Інструкція
1
Фотокаталітичні очищувачі повітря на сьогоднішній день вважаються найбільш економічними і ефективними. Головною перевагою фотокаталізі є повне розкладання присутніх у повітрі токсичних забруднень на безпечні: кисень, воду і вуглекислий газ.
2
Дуже ефективно фотокаталітичні очисники повітря справляються такими домішками в повітрі як чадний газ, летючі хімічні сполуки, тютюновий дим, пиловий кліщ, вихлопні гази, цвіль і бактерії. Процеси, які у влаштуванні, настільки сильні, що можуть знищувати 99,99% всіх вірусів, що знаходяться в повітрі.
3
Очисник складається з ультрафіолетової лампи і каталізатора, взаємодія яких виробляє потужну очистку повітря. На поверхню фотокаталізатора, роль якого в більшості випадків виконує діоксид титану, потрапляє ультрафіолетове світло. Утворені в результаті цього натуральні речовини з підвищеною окисної здатністю (вищі оксиди, озон) окислюють всі забруднюючі елементи, що потрапляють на поверхню каталізатора.
4
У фотокаталітичних очищувачів відсутні змінні фільтри. Повне розкладання забруднень і відсутність їх накопичення не призводять до розмноження патогенної мікрофлори, яка може стати джерелом зараження. Один раз на рік змінюється тільки ультрафіолетова лампа.
5
Фотокаталіз відмінно справляється з органічними забрудненнями, хімією, запахами, але безсилий проти твердих частинок: пилу, вовни, пилку і ін. Тому більшість фотокаталітичних очищувачів повітря має в своєму складі електростатичний, а також НЕРА-фільтр, здатні затримувати механічні забруднення. Таким чином, очисники виключно з Фотокаталіз призначаються тільки для усунення запахів або дезінфекції.