Як швидко вивчити ПДД. Як вивчити правила дорожнього руху.

Кількість автомобілів на вулицях наших міст збільшується з кожним днем, отже, збільшується і кількість водіїв. Якщо ви вирішили приєднатися до їх числа і вам належить пройти іспит у Державтоінспекції, вивчення ПДР вам не уникнути. На перший погляд це завдання здається нездійсненним, але, якщо ви відповідально підійдете до вирішення цього завдання, запам'ятовування правил дорожнього руху здасться вам цікавим розвагою.
Вам знадобиться
  • - книга ПДР, потрібної вам категорії;
  • - комп'ютер з підключеним інтернетом.
Інструкція
1
Купуйте книгу правил дорожнього руху саме для тієї категорії, на яку вам належить здавати іспит. Правила, звичайно, для всіх однакові, але все-таки існують деякі відмінності для водіїв мотоциклів, легкових автомобілів, автобусів або вантажівок. Краще відразу почати вивчення тих правил, які вам знадобляться, щоб надалі не переучуватися. З цієї ж причини не варто брати книгу з ПДР у свого друга, який успішно здав на права рік чи два тому. Правила постійно змінюються і доповнюються, ви можете даремно втратити час, вивчаючи старий матеріал.
2
Знайдіть в інтернеті сайт з онлайн-тестуванням ПДР. Порівняйте білети з питаннями на сайті з тими, що знаходяться в книзі. Зробіть закладку на тому сайті, де квитки будуть збігатися з книжковими. Ці тести будуть вам необхідні протягом усього навчання. Візьміть за правило відводити на вивчення задач по ПДР не менше півгодини на день.
3
Приготуйте ручку і папір. На них записуйте номери питань, на які вам важко відповісти і при наступному підході відповідайте тільки на ці питання, пропускаючи ті, відповіді на які ви добре знаєте. Вдруге теж відзначайте питання, які викликали у вас замішання або сумнів при тестуванні. Втретє пройдіть тільки ці питання. Таким чином, ви не будете витрачати час на відповіді з питань, які ви добре знаєте, звільняючи його для вивчення та повторення.
4
Проходьте тестування щодня, не забігаючи вперед теоретичного навчання в класі. Відповідайте тільки на ті квитки, які ви вже розібрали в автошколі. Викладачі детально розбирають кожне питання, вам залишиться тільки закріпити пройдене, а не ламати голову над тим, що вам поки не пояснювали. Намагайтеся не пропускати заняття, самостійно вивчити всі нюанси ПДР і водіння просто неможливо.
Корисна порада
Скачайте на мобільний телефон програму з тестами ПДР, ви зможете з користю проводити вільний час на роботі або в дорозі.