Як варити варення з вишень без кісточок. рецепт компоту із замороженої вишні без кісточки з додаванням соку.

Вишня - відмінна сировина для різних домашніх заготовок. Ці ягоди містять в собі до 10% фруктози і глюкози, яблучну і лимонну кислоту, азотисті і дубильні речовини, а також вітаміни А, РР і С. Дуже ароматне і смачне виходить вишневе варення без кісточок. Воно може стати улюбленим ласощами вашої родини.
Вам знадобиться
    • вишня (без кісточок) - 1 кг;
    • цукор - 1,2 кг.
Інструкція
1
Переберія ягоду, очистіть її від сміття і плодоніжок. Потім ретельно промийте плоди вишні в холодній воді і дайте їй стекти.
2
Далі з ягід видаліть кісточки. Якщо у вас немає для цього спеціального приладу, то можете скористатися звичайною шпилькою для волосся або ж англійською булавкою.
3
Ягоди вже без кісточок покладіть шарами в емальований посуд або з нержавіючого металу. При цьому кожен шар засинайте цукром. Витримайте кілька годин до появи соку і повного розчинення цукру. Потім все перемішайте.
4
Далі на середній вогонь поставте посуд з вишнею, помішуючи, доведіть до кипіння. Час від часу знімайте піну. Як тільки варення закипить, приберіть його з плити приблизно на 30-40 хвилин.
5
Далі знову закип'ятіть і вимкніть вогонь. Чекайте близько 40 хвилин. Після третього чергового закипання розлийте варення в заздалегідь простерилізовані банки і закатати металевими дахами. Приберіть в тепле місце на 6-7 годин.
6
Зваривши це варення, ви однозначно будете задоволені його консистенцією і смаком, плюс до всього будете цілий рік мати натуральну начинку для домашньої випічки.
Зверніть увагу
Готове варення досить-таки смачне, ароматне і за своєю густоті чимось нагадує джем. Його можна застосовувати для приготування вина і пирогів, варіння киселю, а також для різних тортів і печива.
Корисна порада
Найнадійніший і старий спосіб стерилізації банок на пару за допомогою каструлі. Налийте в неї чисту воду і поставте на плиту. Зверху на неї кладеться або решітка з духовки, або металеве сито, або будь-який інший предмет, який не дасть провалитися банку в каструлю. На цей обмежувач поставте банку догори дном. Вода закипає і обдає її паром. Стерилізація проходить близько 20 хвилин, поки краплі пара, що осіли на банку, не почнуть стікати. Після цього виставите банки, не перегортаючи, на чисте випрасувана рушник без ворсу. Зберігати їх можна в такому положенні до двох днів. Не треба їх тільки перевертати і торкатися до шийки, щоб не занести ті самі мікроби, від яких позбувалися.