Як влаштувати канікули в Провансі.

Франція - це одне з найпопулярніших туристичних напрямків. Це хороший варіант для тих, хто прагне не просто до пляжного відпочинку, а до більш різноманітним враженням. Один з найцікавіших регіонів країни для туриста - це Прованс.
Інструкція
1
Виберіть відповідний час для подорожі. Якщо ви хочете покататися на лижах, вирушайте в провансальські Альпи в період з початку грудня до середини лютого. Морози в цих місцях - велика рідкість, тому ви зможете бути впевнені, що вам ніщо не завадить. Для поїздки по рівнинним регіонах найбільше підійде липень - в цей час цвіте лаванда, як дика, так і вирощується для отримання масла. Ви отримаєте задоволення не тільки від красивих пейзажів, а й аромату цих квітів. А для відпочинку на узбережжі Середземного моря на півдні регіону найбільше підійде вересень. В цей час там мало туристів і спадає спека, характерна для кінця літа - в цей час температура може підніматися до 40 градусів. Вересень гарний і для відпочинку в горах, наприклад, для альпінізму або піших прогулянок. Найменш сприятливим часом можна вважати пізню осінь в деяких районах - в цей час падає температура, але залишається сильний вітер - мистраль, що може заважати комфортним прогулянкам.
2
Складіть план поїздки. Це регіон дуже різноманітний як з географічної, так і з історико-культурної точок зору. Відвідайте старовинні міста, історія яких ведеться ще з раннього середньовіччя - Сістерон, Форкалькье та інші. У багатьох з них в кінці весни або влітку проводяться середньовічні та інші культурно-історичні фестивалі, де ви зможете придбати товари місцевого виробництва, а також побачити різні шоу. У місцевих крамницях ви зможете купити такі регіональні продукти, як лавандова олія і мед, різні вироби з зображенням цикади, оливкова олія, пастис - популярний місцевий алкогольний напій, регіональні сорти сирів.
3
Вирішіть, яким видом транс порту ви будете подорожувати. Якщо ви водите машину, то простіше і зручніше буде орендувати автомобіль - до багатьох маленьких містечок не можна добратися на поїзді або автобусі. Місцеві швидкісні залізниці - це теж хороший варіант.
4
Отримайте туристичну візу. Вона видається французьким консульством в Москві. Для її оформлення потрібно буде пред'явити документи про доходи, квитки в обидві сторони, бронь готелю і туристичну страховку.