Що потрібно для тюнінгу машини.

Кожному автомобілісту хочеться, щоб його машина володіла унікальними характеристиками і індивідуальністю. На жаль, при серійному виробництві всі автомобілі однієї марки схожі один на одного, як дві краплі води. Виправити ситуацію допоможе тюнінг - доопрацювання машини, що дозволяє поліпшити її ходові якості і створити неповторний дизайн.
Вам знадобиться
  • - майстерня;
  • - набір інструментів;
  • - обладнання для ремонту;
  • - комплектуючі та матеріали.
Інструкція
1
Перш за все, визначте, які доопрацювання ви маєте намір привнести в конструкцію машини. Це може бути форсування роботи двигуна, удосконалення підвіски або гальм з метою зробити автомобіль потужніше і швидше. А деякі обмежуються так званим стайлингом - внесенням змін в зовнішній вигляд машини або салону. Від вашого вибору залежатиме набір інструментів для тюнінгу, а також необхідні деталі і матеріали.
2
Виберіть місце, де ви станете вдосконалити свій автомобіль. Окремі види робіт можуть бути виконані в умовах домашньої майстерні або власного гаража. Якщо ж націлилися на суттєві зміни конструкції, знайдіть спеціалізовану майстерню, в якій візьмуться за тюнінг вашої машини. Власні зусилля, звичайно, обійдуться дешевше, зате професійні майстри більшість операцій виконають на більш високому якісному рівні.
3
Підготуйте інструменти, необхідні для переробки машини. Вам знадобиться набір викруток з насадками, гайкові ключі, ніж, молоток, електрична дриль, углошлифовальная машина. Для окремих видів робіт придбайте або візьміть в оренду спеціальне обладнання. Використовуйте тільки якісні пристосування і інструменти. Дешеві можуть не витримати навантаження і зламатися в самий невідповідний момент.
4
Запасіться необхідними матеріалами та деталями. Тюнінг вузлів і агрегатів автомобіля припускає заміну стандартних заводських елементів більш потужними, придатними за параметрами або вимагають деякого доопрацювання. Це відноситься до поршнів, клапанів, шатунам, системі турбонаддува, повітряним фільтрам і так далі. Переконайтеся, що придбані вами для заміни вузли справні і придатні для використання на вашому конкретному автомобілі.
5
Якщо ви плануєте вдосконалити гальмівну систему, придбайте вентильовані диски більшого розміру, а також вакуумний підсилювач збільшеної продуктивності. Гальма виключно важливі для забезпечення безпеки водіння, тому до вибору елементів для гальмівної системи поставтеся з граничною відповідальністю.
6
Пам'ятайте про основне правило тюнінгу: при виборі комплектуючих деталей враховуйте умови передбачуваної експлуатації автомобіля. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцями, перш ніж вносити в конструкцію незворотні зміни.