Як продати б/у гуму. вигідно продавати шини б/у.

Якщо автовласник змінює на своїй машині гуму, не доводячи її до повного зносу, старі покришки краще не викидати, а продати. Це не тільки вигідно, але й екологічно. Продати б/у гуму можна в пункті прийому або через інтернет.
Інструкція
1
Якщо ви проживаєте у великому місті, звертайте увагу на рекламні щити, в основному, невеликі. На них іноді зустрічаються оголошення про покупку вживаних покришок. Під час руху ні в якому разі не відволікайтеся на записування номерів телефонів і не знижуйте швидкість в потоці. Записати або сфотографувати номер телефону може пасажир. А якщо в машині встановлений відеореєстратор, дізнатися координати пункту прийому можна буде вдома, переглядаючи запис. Також подібні оголошення іноді наносять на борти легкових автомашин, фургонів.
2
Спробуйте запропонувати б/у гуму в пункти шиномонтажу. Вибирайте найбільші з них, особливо ті, які позиціонуються як «шинні центри» - в них покришки у населення купують частіше.
3
Введіть у будь-яку пошукову систему фразу «куплю б/у гуму (назва вашого міста)». Можна також проводити пошук по фразі «продам б/у гуму (назва вашого міста)». Якщо організація (але не фізична особа) продає старі покришки, значить вона з великою ймовірністю їх і купує.
4
Ще ефективніше проявити ініціативу самостійно і розмістити в інтернеті власне оголошення про продаж покришок. Для цього найкраще використовувати ті з електронних дошок оголошень, де для продажу і покупки гуми є окремі категорії. Нижче наведено посилання на розділ одного з таких сайтів, призначений для розміщення оголошень відповідної тематики в Москві. На тому ж ресурсі є аналогічні розділи і для інших міст.
5
Якщо ви не можете визначитися з ціною, за якою збираєтеся продавати покришки, скористайтеся послугами інтернет-аукціонів. На них можна призначити мінімальну підходящу для вас ціну, а покупці, готові заплатити більше, запропонують свою. Посилання на відповідний розділ аукціону «Молоток» також наведена нижче. А щоб розмістити в ньому і свій лот, перейдіть за посиланням «Продати лот у цій категорії».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VcPbVojsXys
Шини на автомобілях змінюють тільки в трьох випадках: якщо прийшла пора змінити зимовий комплект на літній (і навпаки), шини прийшли в непридатність, ви встановлюєте диски іншого радіусу. У всіх випадках вам потрібно знати, коли і як міняти взуття своєї машини.
Інструкція
1
Якщо температура повітря опустилася нижче +7 градусів за Цельсієм, або на вулиці випав сніг, то вам потрібно міняти гуму на зимову. Це потрібно для того, щоб збільшилася зчеплення з покриттям дороги, так як зимова гума має інший малюнок протектора. Влітку ж не рекомендується їздити на зимових шинах - буде збільшуватися знос.
2
Ви можете досить легко перевірити справність шин. Вони не повинні: 1. Мати "лисі" часті.2. Бути з роздутими боковінамі.3. Мати глибину протектора менше 1,6 мм (встановлено за законодавством) .4. Відрізнятися за розміром від шини на іншій стороні осі.5. Мати трещіни.6. Експлуатуватися більше 6 років.
3
Як тільки прийде пора зміни гуми, ви повинні вибрати які шини купувати. Всі шини діляться на камерні і безкамерні, радіальні і діагональні. У всіх є свої плюси і мінуси. Що потрібно саме вам, безпосередньо залежить від того, в яких цілях ви використовуєте автомобіль.
4
Існує три варіанти як поміняти шини: 1. Ви самі бортіруете колеса. Це дуже трудомісткий процес. Займає багато сил і часу. Він не кожному під сілу.2. Ви звертаєтеся в сервіс. Там зроблять швидко, головне своєчасне звернення. Буває, що в міжсезоння скупчуються черги охочих поміняти гуму .3. Ви купуєте гуму разом з дисками. Дорого, але з заміною дуже легко впораєтеся й самі.
5
Найважливіше - при покупці уважно огляньте шини. Вони не повинні мати трещіни.Убедітесь також у присутності всіх шипів.