Як зробити стрижку каскад. стрижка каскад до плечей.

Зробити стрижку каскад можна як на короткі, так і на довге волосся. Незалежно від довжини вона допомагає зробити зачіску пишніше і підходить практично всім. Основними інструментами є прямі і філіровочние ножиці, а також гребінець і шпильки.
Вам знадобиться
 • - прямі ножиці;
 • - ножиці для філіровкі пасом;
 • - гребінець;
 • - шпильки.
Інструкція
1
Перед роботою змочіть волосся, а потім ретельно розчешіть. Якщо волосся брудні, то спочатку вимийте їх, а потім трохи підсушіть рушником. Існує кілька способів зробити стрижку каскад на волосся різної довжини. Якщо вони ледь доходять до плечей або трохи нижче їх рівня, то починати слід від верхівки. Кожного разу, працюючи з однією зоною, закріплюйте інші волосся за допомогою шпильок.
2
Виділіть пасмо товщиною 1-1,5 см і зріжте, скільки потрібно. Вона буде контрольною для всієї зачіски. Як правило, її довжина становить 5-8 см. По черзі подчесивая до неї інші пасма потиличної зони, замикайте їх за допомогою прямих ножиць на тому ж рівні.
3
Підрівняйте по довжині контрольної пасма волосся бічний і фронтальний зон.
4
Виконайте те ж саме з скроневими областями і тім'яної зоною пасмо за пасмом.
5
Описаний спосіб передбачає рівну довжину волосся при зачесиванія наверх. Тоді виходить витончена об'ємна стрижка з досить довгою чубчиком. Щоб зробити її коротше, розчешіть волосся тім'яної зони вперед. Виділіть з неї нову контрольну пасмо і підстрижіть по її довжині решта, захоплюючи області скронь.
6
Щоб зробити стрижку каскад на довге волосся, контрольну пасмо візьміть спереду. Потім зволікайте волосся по проділах паралельно підлозі і зрізайте на її рівні. Таким чином, пройдіть всі зони волосся до потиличної частини.
7
Після закінчення основної роботи ретельно розчешіть волосся і підрівняйте вибиваються пасма і окремі волоски. Повторіть цю дію кілька разів. Якщо волосся пряме, їх краще обробити філіровочнимі ножицями, бажано на декількох рівнях для створення додаткового обсягу.
8
Форма «каскад» додає зачісці природність і красу. Таку стрижку нескладно укладати, головне, правильно висушити волосся. Можна використовувати фен і дати їм висохнути натуральним чином, періодично збиваючи руками. Особливо ефектно каскад виглядає на довгому волоссі.
Стрижка «Каскад» надає шевелюрі додатковий обсяг, а тому прекрасно підходить для слабких, тонких, невідь густого волосся. «Каскад» відмінно виглядає як на прямих, так і на трохи кучерявих волоссі. А ось власницям занадто кучерявих пасом краще зупинити свій вибір на іншій зачісці. Завдяки такій стрижці догляд за довгим і напівдовгими волоссям і їх укладання стають набагато простіше.
Вам знадобиться
 • - кілька шпильок типу «крокодильчики» або затискачів для волосся;
 • - дзеркало;
 • - накидка на плечі для стрижки (при бажанні);
 • - пульверизатор з водою;
 • - плоска гребінець з тонким кінцем;
 • - ножиці для філіровкі;
 • - прямі ножиці.
Інструкція
1
Робити стрижку «Каскад» потрібно тільки на чисті і вологе волосся. Тому, перш ніж брати в руки ножиці, зволожите пасма за допомогою пульверизатора з водою, а потім ретельно їх розчешіть.
2
Для початку необхідно вибрати контрольну пасмо. За рівнем її довжини потрібно буде отстрігать інші волосся. Така пасмо визначить загальну довжину волосся для стрижки, а тому поставтеся до вибору максимально відповідально. Товщина контрольного пасма повинна складати приблизно 1,5 сантиметра. Зріжте її кінчики, скільки знадобиться. Потім зачешіте до неї волосся з потиличної зони (товщиною 1,5 сантиметра) і отстрігіте їх по рівню першої пасма. Те ж саме зробіть і з рештою прядками потиличної частини волосся.
3
Тепер попрацюйте з бічними пасмами. По черзі зачісувати вгору волосся бічні зони. Прикладаючи їх до контрольного пасма, отстрігать кінчики по її рівню. Зона чубчика (або фронтальна зона), скронь, тім'яна область волосся отстрігать за принципом бічних прядок.
4
Існує й інший спосіб стрижки «Каскад», який підходить переважно для моделювання зачісок на довгому волоссі. Техніка такої стрижки значно відрізняється від попередньої і набагато простіше у виконанні. Візьміть спереду контрольна пасмо, після чого розділіть інші волосся по рівному проділу і витягніть їх вперед. Остригають волосся за рівнем контрольної прядки в положенні паралельно підлозі. Саме таким чином потрібно обробити волосся всіх зон до потилиці.
5
Якісно виконана стрижка «Каскад» не зажадає укладання: волосся самі стануть лягати саме так, як потрібно. Однак при бажанні ви можете додати зачісці додатковий обсяг, трохи витягаючи пасма за допомогою круглої щітки і укладаючи їх кінчики назовні або всередину. Перший варіант виглядає більш елегантно, а другий більше підійде екстравагантним натурам, які бажають підкреслити свій індивідуальний яскравий стиль.
6
Можна поекспериментувати і з проділом: чи не робити його зовсім, або зробити косою, прямий або зигзагоподібний. Останній вид проділу ідеально підійде для вечора, а перший і другий варіанти дозволять вам урізноманітнити повсякденні денні укладання.
Корисна порада
Виконуючи стрижку «Каскад», потрібно закріплювати зони волосся, які не беруть участь у процесі. Працюючи із зоною чубчика, обов'язково зафіксуйте інші волосся шпильками.