Як купити матеріали для будівництва.

Сучасна будівельна промисловість пропонує споживачам величезний вибір матеріалів, які використовуються при будівництві, реконструкції та ремонті будівель і споруд. Якщо вам необхідно купити матеріали для будівництва, то вибирайте ті, які зможуть забезпечити пожежну та екологічну безпеку споруджуваного об'єкта.
Інструкція
1
До найбільш пожежобезпечним і важкоспалахуючих будівельним матеріалам належить гіпсокартон і асбоцемент, але останній зовсім небезпечний в екологічному плані. Полімерні будматеріали небезпечні при пожежі, оскільки виділяють при горінні отруйні речовини, але з їх допомогою ви можете надати споруджуваний будинок сучасні дизайнерські форми, зменшивши його вагу і витрати на транспортування матеріалів. Це дозволяє значно скоротити загальні витрати на будівництво. Новітні розробки в області сумішей для будівельних конструкцій дозволяють підвищити вогнестійкість дерев'яних перекриттів, полімерних покриттів і легких панелей з утеплювачами. Їх використання допоможе забезпечити пожежну безпеку будови.
2
На сьогоднішній день існує загальна тенденція до застосування екологічних технологій та будівельних матеріалів. Якщо ви хочете зробити своє житло безпечним для проживання, не слід купувати і використовувати в будівництві теплоізоляційні поліуретанові плити, лінолеум, вінілові шпалери і декоративну плівку, які виділяють в повітря молекули важких металів. Виключіть фарби, лаки і мастики низької якості, до складу яких входить полівінілхлорид і пінополіуретан. Купуйте тільки ті будматеріали, на які мається санітарно-епідеміологічний висновок, в якому вказана ступінь токсичності.
3
До щодо екологічно безпечним відносяться такі матеріали, як цегла, плитка, покрівельна черепиця, пінобетонні блоки і матеріали, виготовлені з кремнію, алюмінію. Абсолютно безпечні з цієї точки зору дерево, камінь, натуральний клей, пробка, повсть, оліфа, солома і бамбук.
4
Купуйте для внутрішньої обробки приміщення дерев'яні панелі, солом'яні, джутові або бамбукові панелі, пробкові щити, шпалери з натуральних матеріалів, штукатурку. Перш ніж купити паркет або ламінат, переконайтеся, що на сертифікаті якості проставлені букви РЄ, які означають відповідність європейським стандартам якості та екологічної безпеки.