Як позбутися від засосу. Як зробити щоб прибрати засос.

засос - це не біда, проте швидко позбутися від засосу не так просто, як може здатися на перший погляд. Але все ж це простіше, ніж, наприклад, видаляти пігментні плями ...

За своєю суттю засос - це різновид гематоми. Тому щоб позбутися його потрібно діяти так само, як з видаленням синяка. Відповідно і часу на це піде приблизно стільки ж. Так що перші дня два засос необхідно ретельно лікувати і при цьому просто ретельно тонувати автозагаром або тональним кремом. Методу «позбавленні» від засосу:

  1. Необхідно в аптеці купити «бадягу» і змішати її з будь-яким кремом (краще дитячим). Отриманою сумішшю натирати місце засосу 4 - 5 разів на день, тримаючи її на шкірі по 30 - 40 хвилин. Через три дні засос пройде.
  2. Позбутися засосу також можна купивши в аптеці спеціальні крему проти синців: Троксевазин, «Синяк-off». Ефект у всіх майже однаковий. Такі мазі (як і сама бадяга) мають здатність розганяти кров, викликаючи прилив і циркуляцію крові, таким чином, дрібні частинки загустевшей крові з місця крововиливу швидко починають нестися кров'ю, це і є основою розсмоктується дії таких мазей. Також можна використовувати мазь Лиотон - гель. Її необхідно наносити на місце засосу, дати їй висохнути (утворюється плівка), змити теплою водою і мазати знову.

За таким же принципом діють прості народні методи:

  • щоб прибрати засос, потрібно потерти його шматочком лука або ж головкою часнику. Щипатиме, але допоможе добре;
  • якщо засос ще свіжий - то потрібно потерти його білою зубною пастою. Обов'язково втирати її дуже добре;
  • можна наполягти алое (порізані листя) на горілці, і прикладати у вигляді компресів до синців;
  • очистити свіжий картопля і розрізати на дві частини. Одну половинку прикласти до місця засосу на 15 - 20 хвилин, при цьому трохи масажуючи шкіру;
  • якщо засос свіжий, то прибрати його можна за допомогою звичайної харчової соди. Для цього необхідно приготувати дуже густий розчин, змішавши соду з водою (консистенція повинна бути густіше, ніж у сметани). Прикладати отриману масу до місця засосу.
  • також можна зробити йодовую сіточку на місці засосу.

Також крім народних і медикаментозних засобів, від засосу позбутися можна таким чином:

  • відвідати солярій, під дію УФ променів, місце засосу зрівняється з кольором другий шкіри.
  • замазати місце засосу коригувальним олівцем, а зверху звичайним тональним кремом (але крем намагайтеся нанести трошки і на шкіру навколо самого засосу, щоб не видно було краю).