Як зробити стрижку на коротке волосся.

Вміти робити самостійно стрижку на короткому волоссі дуже корисно. Адже одного разу навчившись, можна чаклувати над зачісками подружок і родичів. А в подальшому це дозволить отримати додатковий заробіток.
Вам знадобиться
  • - звичайні і філіровочние ножиці;
  • - пряма з частими зубами гребінець;
  • - шпильки.
Інструкція
1
Вимийте або просто трохи намочіть волосся і гарненько розчешіть їх. Потім розділіть їх на зони. Заколіть утворилися пасма на фронтально-тім'яної частини голови (від чола до маківки, так звана «зона ірокеза»).
2
Почніть стрижку зі скронь. Виділіть пасмо за допомогою горизонтального проділу і підстрижіть її. Наступну витягніть трохи вище, відтягніть її разом з першими під кутом 45 ° і, орієнтуючись на першу пасмо, підстрижіть. Таким чином стрижіть усі пасма на скроневій зоні.
3
Виконайте окантовку скронь, спираючись на свої уявлення про те, який у цій галузі повинна бути стрижка. Можна відстригти віскі куточком або залишити їх довгими, або постригти волосся скроневої зони легким півколом. А можна по прямій від брів до мочки вуха. Оформляючи друге скроневу зону, стежте уважно за тим, щоб зачіска виходила симетричною.
4
Продовжуйте відтягувати пасма волосся перпендикулярно голові і стригти їх, просуваючись поступово від скроневої зони до задньої частини голови. Пасма вичісуйте товщиною по кілька сантиметрів, захоплюючи трохи волосся з попередньої, щоб постригти по ній нову. Збільште трохи довжину волосся на потилиці. Таким способом обробіть всю потиличну область до середини. У тому ж порядку пострижіть і іншу сторону.
5
Розчешіть нижню частину волосся на потилиці і необхідну довжину відріжте. Далі відокремлюйте на потилиці вертикальні пасма (вже підстрижені) таким чином, щоб вони захоплювали відрізану нижню частину волосся, і стрижіть, домагаючись того, щоб верхні довгі пасма плавно переходили в нижні, короткі.
6
Займіться оформленням тім'яної області. Візьміть вздовж бокового проділу пасмо волосся, захопивши частину підстрижених волосся разом з нею, відтягніть її трохи перпендикулярно голові і подрежьте відповідно до підстриженим волоссям.
7
Все волосся тім'яної зони вичешіть вперед і виконайте бажану окантовку (чубок). Гребінцем пройдіться по верхній частині голови, прибираючи різкі переходи.
8
прочешіть ще раз всю голову у всіх напрямках, зрізаючи різкі переходи і зайві волоски. Щоб надати зачісці вид по справжньому професійної стрижки, пройдіться філіровочнимі ножицями по волоссю, зрізаючи 2-3 см довжини.