Як наклеювати пучки вій. вії пучками Як наклеювати.

Густі і довгі вії роблять погляд загадковіше, жіночніше і виразно, але далеко не кожна дівчина від природи має достатньо пишними віями. Тому багатьом дівчатам і жінкам доводиться вдаватися до сучасних технологій індустрії краси, щоб домогтися таємничого і привабливого погляду - наприклад, до нарощування вій. Для того, щоб наростити вії, ви можете піти в спеціальний салон, а можете спробувати зробити це самостійно.
Інструкція
1
Для того щоб самостійно наростити вії, придбайте набір з окремих пучків вій і спеціальний клей для їх закріплення. Приклеювати на вії накладні пучки не так складно, як нарощувати вії по одній волосині, і ви цілком впораєтеся з цим в домашніх умовах.
2
Для початку знежирте і очистіть шкіру на лінії росту вій - для цього достатньо протерти її тоніком, відповідним для шкіри в області очей. Візьміть тонкий пінцет і вийміть з упаковки перший пучок вій.
3
Заздалегідь підготуйте шматочок дерева або пінопласту, і нанесіть на нього крапельку клею. Поки клей не встиг висохнути, занурте в краплю пучок вій зворотною стороною, а потім акуратно приклейте на шкіру між вашими природними віями, починаючи із зовнішнього куточка ока.
4
Зафіксуйте пучок, злегка натиснувши на його підставу, приклеєне до шкірі, кінчиком пінцета. Через дві-три хвилини вийміть з упаковки другий пучок, нанесіть на дерево ще одну крапельку клею, і повторіть вищеописані дії, приклеївши пучок в проміжок між віями поруч з попереднім.
5
На всю довжину верхньої повіки вам буде потрібно близько 25 пучків - на окремий зовнішній кут ока потрібно не більше 5 пучків.
6
Приклеївши накладні вії, дотримуйтесь правил догляду за ними - спите тільки на спині, тому що в противному випадку вії можуть деформуватися про подушку. Будьте особливо обережні під час вмивання - не допускайте попадання води і миючих засобів на накладні вії, не мийте їх і не витирайте.
7
Якщо доглядати за віями правильно, накладні пучки можуть триматися на ваших століттях до двох тижнів. Час від часу пучки можуть відклеюватися і відпадати, і в такому випадку їх потрібно замінювати новими. Для цього завжди тримаєте напоготові упаковку з віями, клей і пінцет.
8
Знімати накладні пучки ще простіше, ніж наклеювати їх - досить протерти підставу вій ватною паличкою, змоченою в м'якій рідини для зняття лаку, що не містить ацетон.
Зверніть увагу
Перед тим, як наклеювати накладні вії, їх потрібно навчитися правильно вибирати. Як наклеювати накладні вії: техніка виконання. В першу чергу потрібно протерти повіки рідиною для зняття макіяжу. Таким чином, ви знежирити шкіру і вії приклеяться краще. За допомогою пінцета «приміряйте» вії, приклавши їх до основи росту ваших вій.
Корисна порада
Але накладні вії вимагають особливих тонкощів, як в наклеюванні, так і в нанесенні макіяжу. Про них і піде мова. Як наклеїти накладні вії. Техніка. Макіяж для очей потрібно виконувати поетапно: тіні для вій, туш, підводка. Якщо ваші натуральні вії прямі, їх потрібно буде загнути щипчиками для вій, тому що у накладних, як правило, завжди присутній вигин.
Практично в кожній рекламі туші для вій звучить слоган, що заворожувати можна і потрібно тільки поглядом, і прекрасна модель полонить нас своїми довгими, густими віями. Але що робити тим, кого природа не нагородила таким скарбом? Вихід є! Ми можемо використовувати нарощування вій пучками , адже воно не тільки зробить очі більш виразними, але і дозволить створити масу різних образів, залежно від довжини і місця наклеювання вій.
Вам знадобиться
  • - упаковка з пучками вій,
  • - клей,
  • - зручний у використанні пінцет,
  • - невеликий шматочок фольги,
  • велике дзеркало.
Інструкція
1
Ретельно очистіть і знежирте шкіру навколо очей. Макіяж потрібно зняти. Після використання молочка краще протерти шкіру зволоженим ватним диском, щоб залишки молочка і забруднень видалити зовсім, або вмитися. Якщо ви не фарбувалися, то буде достатньо умовно.
2
Капните на фольгу краплю клею. Більше не потрібно, так як клей може висохнути, краще додавати потроху, в міру потреби.
3
Дістаньте з упаковки пучок за допомогою пінцета, але можна і руками, якщо вам так зручніше. Тримати пучок краще міліметрах в двох-трьох від початку війок. Можна трохи потренуватися перед тим, як приступити до процедури.
4
Занурте підставу пучка в клей. Якщо крапля вийшла занадто велика, видаліть непотрібне серветкою, якщо маленька - додайте ще трохи.
5
Починайте приклеювати пучки з зовнішнього куточка ока. Намагайтеся, щоб вони розташовувалися максимально близько до лінії росту вій, але при цьому не на самих віях щоб уникнути їх випадання або травмування.
6
Щоб притиснути і, відповідно, закріпити пучок, злегка натисніть на верхній край війок або притисніть його пінцетом. Робіть це акуратно, щоб не виникло перекосу або викривлення напрямки війок.
7
Наступний пучок можна приклеювати тільки тоді, коли закріпиться попередній, щоб не пошкодити його. Зачекайте хвилини дві-три і приступайте.
8
Після того, як ви отримали бажаний ефект, подкорректируйте лінію росту вій, щоб створився ефект натуральності. Для цього скористайтеся підведенням або олівцем для повік. Також згодяться для корекції тіні темних відтінків, які можна нанести у вигляді лінії в зоні росту вій.
9
Зняти накладні війки можна за допомогою спеціальної рідини і ватних паличок. Всупереч розхожій думці, не використовуйте для видалення пучків рідина для зняття лаку без ацетону, адже вона може пошкодити не тільки шкіру навколо очей, але і самі очі. Після зняття очистіть вії від клею, складіть в упаковку, і ви зможете використовувати їх ще не один раз.
Корисна порада
Щоб вії довше трималися, вмивайтеся акуратно, а спати лягаєте на спину.