Як створити килимовий квітник. дизайн двору приватного Як зробити ганок.

Складно уявити собі щось більш яскраве і оригінальне на присадибній ділянці, ніж майстерно виконаний килимовий квітник. Створення клумби вимагає від творця не лише бездоганного відчуття стилю і смаку, але і наявності навичок і знань.
Вам знадобиться
  • - стрічки гофрованого пластику;
  • - насіння рослин;
  • - лопата і граблі.
Інструкція
1
Для створення килимового квітника рекомендується використовувати килимові й почвопокривні рослини. До останнього типу відносяться стелющиеся напівчагарники і чагарники, а також трав'янисті декоративні рослини. Килимові - слаборослі трав'янисті рослини, які відмінно переносять стрижку і мають красиво забарвлену листя (пеларгонія, колеус, стахис, молодила, мезембріантемум, антеннарія, стеллярія, сантолина та інші).
2
Влаштуйте килимовий квітник в парадній зоні, він буде приковувати погляди своєю яскравістю й пишністю. У створенні такої клумби немає межі вашим фантазіям. Можете вибрати родовий герб або свої ініціали. При бажанні використовуйте арабески - фігурні невеликі клумби. У композицію входять різноманітні орнаменти, центром шикарного квітника може стати фонтан або невелика скульптура.
3
Варто відзначити, що досить складно створити килимовий квітник непрофесіоналові. Але якщо ви вирішили влаштувати таку красу на своїй ділянці, для початку візьміть більш простий малюнок або візерунок. Не варто забувати про так званих обмежниках, так як квітник передбачає вельми чіткий малюнок, і квіти не повинні розповзатися в різні боки.
4
Щоб утримати рослини разом, використовуйте смужки пластика або металу, які слід попередньо вкопати в землю між різними видами рослин. Але все ж краще купити спеціальні зелені стрічки гофрованого пластику, що випускається спеціально для цієї мети. Над поверхнею грунту повинен залишатися край в пару сантиметрів заввишки. Квіти садіть щільно, на відстані приблизно десять сантиметрів. Також ви повинні добре знати характеристики рослин - їх висоту, потреба в світлі і воді, час цвітіння і термін життя.
5
Використовуйте у створенні килимового квітника наступні матеріали: гальку, мармурову крихту, пісок і щебінь, різні за забарвленням і розміром. Відмінно підійдуть тирсу, попередньо пофарбовані в різні кольори. Догляд за квітником включає в себе поливання та підживлення, а також прищіпку для зниження зростання і посилення розгалуження рослин.