Як позбутися від змій на дачній ділянці. Какізбавіться від змій на ділянці.

Деякі дачники борються влітку з комарами і кротами, іншим доводиться шукати різноманітні способи протистояння зміям. Велика кількість змій на ділянці здатне створити серйозну проблему для дачників і садівників.
Вам знадобиться
  • - пісок;
  • - часник;
  • - ультразвуковий прилад;
  • - наземні флюгери;
  • - гірчичний порошок;
  • - отрута для змій;
  • - кішка або їжак.
Інструкція
1
Слід попередити власників дач, на яких помічені змії - ні в якому разі не злите плазунів і не намагайтеся визначити, хто знаходиться перед вами - нешкідливий вже або гадюка. Можна помилитися з відмітками і зовнішнім виглядом. Обов'язково ходіть у високих чоботях до тих пір, поки не виведіть змій зі своєї ділянки.
2
Позбутися від змій на дачній ділянці можна в тому випадку, якщо повністю знищити всі їх укриття. Знайдіть місця їх перебування і розрівняйте землю, повністю скосите на ділянці траву і бур'яни (бажано скосити траву і навколо дачі), посипте ділянку піском, позбудьтеся від старих розкиданих дощок і трухлявих пеньків. Посадіть декілька великих грядок часнику, його запах дуже неприємний зміям.
3
Встановіть на своїй ділянці спеціальні прилади, які будуть відлякувати змій. Прилад повинен випромінювати ультразвукові хвилі або створювати вібрацію, що викликає у плазунів паніку. Вони будуть триматися подалі від цього місця. Можна встановити наземні флюгери, які під впливом вітру будуть створювати ту ж вібрацію і звук, який бояться змії.
4
Заведіть на дачній ділянці кішку, її постійна присутність відлякає повзучих плазунів. До речі, їжачки також непогано справляються з цим завданням.
5
Досить неприємний зміям запах сухої гірчиці. Візьміть один кілограм гірчичного порошку і спробуйте розсипати по межі вашої ділянки, плазуни не наважаться полізти на нього. У спеціалізованому магазині для дачі та городу придбайте хімічні препарати, які розроблені для отруєння або відлякування змій.
Буває так, що сади і городи приносять нам не тільки урожай і можливість відпочити, а й неприємні моменти, наприклад, сусідство зі зміями. Зустріч людини зі змією може обернутися серйозними проблемами для здоров'я, аж до летального результату, тому від таких сусідів краще постаратися позбутися.
Інструкція
1
Першим кроком по винищенню змій повинна стати прибирання присадибної ділянки. Приберіть все сміття, виріжте непотрібні кущі, скосите бур'ян, зберіть вологу бадилля і листя. Якщо все прибрати не виходить, перенесіть місця скупчення сміття подалі від будинку і тінистих вологих місць.
2
Найкращий спосіб - це зруйнувати зміїне кубло. Найчастіше змії живуть біля пнів, компостних і гнойових ям і кущів. Після того як зруйнуєте гніздо, помістіть в землю нафталінові кульки, попередньо роздавлені.
3
винищите всіх дрібних гризунів, що живуть на вашій ділянці. Гризуни - це їжа для змій і якщо їх не буде, змії будуть змушені покинути дільницю. Норки гризунів Зруйнуйте, вони є місцем проживання змій .
4
Існує думка, що змії не уживаються з їжаками. Заведіть на своїй ділянці сім'ю їжаків. До речі, їжаки дуже люблять алкоголь, тому їх можна приманювати, наприклад пивом. Втім, кращий варіант все ж - молоко.
5
Змії не переносять золу і вугілля. Якщо весь врожай вже зібрано, можна підпалити ділянку, а точніше залишки сухої трави. Якщо до таких кардинальних заходів вдаватися немає можливості, спаліть на ділянці стару автомобільну покришку. Запах паленої гуми змусить змій шукати собі новий притулок.
6
Використовуйте різні хімікати. Розкладіть по периметру ділянки гербіцид або селітру. Якщо у вас є мотузки з овечої вовни, простягніть їх уздовж паркану. Нитки повинні бути необроблені, з характерним запахом.
7
Заведіть кішок і котів, вони допоможуть в лові змій , а заодно і гризунів.
Зверніть увагу
Ви повинні знати, як діяти, якщо змія все ж вкусила. Викличте лікаря, пийте більше простої води, не обробляйте рану і не перетягуйте її. Відсмокчіть отруту. Голова повинна бути нижче рівня тіла, щоб до мозку надходило достатньо крові.
Корисна порада
Дотримуйтесь запобіжні заходи. Ходіть по ділянці у високих гумових чоботях. Не панікуйте, якщо побачили змію, а обережно підіть.