Як організувати день народження для дитини.

Спогади дитинства найчастіше складаються з найбільш яскравих вражень. Саме вони надовго залишаються в пам'яті, викликаючи теплі почуття, наповнюючи позитивними емоціями. Одним з таких подій може стати день народження дитини, організований батьками з вигадкою і любов'ю.
Інструкція
1
Якщо ви хочете, щоб день народження сина чи дочки пройшов весело і цікаво, постарайтеся створити вдома відчуття свята. Заготовте разом з дитиною оригінальні запрошення для гостей. Можна використовувати старі листівки, вирізки з журналів, зробивши з них невеликий колаж, можна роздрукувати запрошення на принтері, розмістивши на них фотографії іменинника, а можна просто розмалювати їх. Заздалегідь вручите запрошення друзям малюка.
2
Перед днем народження прикрасьте квартиру: зробіть це разом з дитиною, або приготуйте йому сюрприз. У цьому випадку вам потрібно попрацювати ввечері напередодні свята, коли малюк вляжеться спати. Згадайте, чим захоплюється ваше чадо, які історії та казки любить. Намалюйте самі або пошукайте в інтернеті зображення персонажів улюбленого мультфільму малюка, роздрукуйте, розфарбуйте фломастерами і розвісьте на стінах. Розсадите всюди м'які іграшки. Проявіть фантазію, постаравшись зробити їх схожими на героїв улюбленої казки дитини, підкресливши впізнавані деталі за допомогою підручних аксесуарів. Наприклад, з плюшевого ведмедя спробуйте зробити Вінні-Пуха, «вручивши» йому зроблений з картону горщик меду.
3
Буде здорово, якщо ви зможете і посуд для свята підібрати із зображеннями казкових героїв. У продажу зараз є великий вибір різнокольорових одноразових стаканчиків і тарілок. Для дітей такий посуд безпечна, а вам буде набагато легше прибирати зі столу після закінчення свята.
4
Купуйте кульки, наповнені гелем, щоб вони висіли під стелею. Їх кількість повинна відповідати числу запрошених друзів. До йде від куль стрічкам, прикріпіть по цукерці і маленькому конвертику з записочками. Кожен гість, з'ївши цукерку, повинен виконати вказане у фанти веселе побажання.
5
Приготуйте місце для активних ігор, спорудити піратський корабель або будиночок. Можна використовувати дитячу намет, перетворивши її в казковий замок. Влаштуйте смугу перешкод, яка повинна привести малюків до захованих в замку скарбів - тістечком або цукеркам. Нехай килим на підлозі стане морем, а пробратися до заповітної мети можна буде тільки по розкладеним на ньому острівцям. Зробіть їх з паперу, або спорудити з різнокольорових подушок, розкиданих по поверхні «води». Не шкодуйте часу на підготовку свята, тоді час пролетить весело, ваші маленькі гості залишаться задоволені, а іменинникові цей день народження запам'ятається надовго.