Як знайти на HP безкоштовні драйвера.

Определенному числу пристроїв для коректної роботи необхідний драйвер. Обладнання Hulet Packard (скорочено - HP) не є винятком. Зазвичай диск з усім необхідним програмним забезпеченням йде в комплекті з оргтехнікою. Але якщо навіть він загублений, особливих причин для занепокоєння немає.
Інструкція
1
В даній інструкції описується спосіб завантаження драйвера для принтера. Але по аналогії він може застосовуватися для пошуку і установки драйверів будь-яких інших виробників і будь-якого іншого обладнання, якому для коректної роботи потрібен драйвер. Даний спосіб абсолютно безкоштовний, якщо не вважати витрат на оплату послуг вашого інтернет-провайдера.
2
Зайдіть на офіційний сайт постачальника обладнання та програмного забезпечення. У Росії офіційний сайт компанії HP знаходиться за адресою, яка вказана в кінці статті. Виберіть в меню розділ «Підтримка та драйвери», а коли сторінка оновиться, клацніть по пункту "Драйвери та ПО».
3
В поле з написом «Введіть найменування/номер продукту» вкажіть марку і модель свого принтера. Ці відомості можна отримати з документації на обладнання або прочитати прямо на корпусі вашого принтера. Натисніть на кнопку «Пошук».
4
Після того як по запросу буде сформований список збігів, ви побачите доступні версії програмного забезпечення під щойно заповненим полем. Клацніть в списку по рядку-посиланню підходящого вам продукту.
5
На новій сторінці з'явиться спливаюче вікно, виберіть у ньому ту мову ПО, який вам потрібен. Далі вкажіть у вікні свою операційну систему та натисніть на кнопку «Далі». Знову буде проведена фільтрація ресурсів, після чого з'явиться список драйверів, які підходять саме під вашу операційну систему.
6
Клацніть по рядку-посиланню з підходящим для вас варіантом, щоб перейти на сторінку завантаження. Натисніть на кнопку «Завантаження», вкажіть директорію, в яку слід зберегти інсталяційний файл, і дочекайтеся закінчення операції.
7
Після повного завантаження файлу відкрийте ту папку, в яку ви його зберегли. Клацанням лівої кнопки миші відкрийте файл. Запуститься «Мастер установки». Дотримуйтесь його вказівок, щоб встановити драйвер для принтера на свій комп'ютер.