Як закачати мелодії на Samsung s5230 безкоштовно. мобільний агент 3 на s5230.

Для завантаження мультимедійних файлів в мобільний телефон рекомендують використовувати комп'ютер або ноутбук. Іноді дану процедуру можна виконати з використанням інтернет-з'єднання.
Вам знадобиться
  • - USB-кабель;
  • - Модуль Bluetooth.
Інструкція
1
Якщо ви хочете завантажити музичні треки безпосередньо з інтернет-сайтів, скористайтеся браузером мобільного телефону. Заздалегідь виберіть сайт, з якого ви зможете виконати безкоштовне завантаження музичних файлів. Для цього краще використовувати стаціонарний комп'ютер. Для прискорення процесу пошуку потрібних файлів підготуйте посилання на їх завантаження, використовуючи стаціонарний ПК.
2
Відкрийте потрібний сайт (web-сторінку), використовуючи браузер мобільного телефону. Перейдіть по посиланню, призначеної для запуску завантаження музичного файлу. Дочекайтеся завершення цієї процедури. Аналогічним чином виконайте завантаження інших треків.
3
Якщо потрібні файли вже є на жорсткому диску комп'ютера, передайте їх на мобільний телефон. При роботі з пристроєм Samsung s5230 у вас є три варіанти завантаження мультимедійних файлів. При наявності карт-рідера просто підключіть до цього пристрою флеш-карту телефону.
4
В даному випадку вам потрібно карт-рідер, що працює з форматом MicroSD або перехідник на SD. Після визначення нового накопичувача скопіюйте мультимедійні треки, використовуючи будь-який файловий менеджер.
5
У комплекті з мобільним телефоном Samsung s5230 повинен поставлятися USB-кабель. Здійсніть підключення телефону до комп'ютера, використовуючи зазначений аксесуар. Почекайте деякий час, поки операційна система визначить новий пристрій. Після цього відкрийте меню «Мій комп'ютер». Ви побачите два нових накопичувача. Це внутрішня пам'ять телефону і флеш-карта.
6
Скопіюйте мультимедійні файли на один з доступних накопичувачів. Ви також можете використовувати бездротовий канал передачі даних Bluetooth. Природно, для здійснення синхронізації мобільного пристрою з комп'ютером вам буде потрібно USB-модуль. Використовуйте цей канал тільки в тому випадку, якщо у вас немає можливості підключити телефон до комп'ютера через USB-кабель.