Як заробити на склінні балконів і лоджій.

Скління балконів і лоджій допомагає захистити вільний простір від негоди і перетворити це невелике приміщення в затишну кімнату, яку можна використовувати для різних цілей. Бізнес по склінню дуже вигідний і допомагає заробити достатню кількість коштів, але при цьому потрібно пропонувати всі види скління, затребувані різної категорією клієнтів.
Вам знадобиться
  • - свідоцтво ІП;
  • - дозвіл;
  • - реклама.
Інструкція
1
Щоб почати власний бізнес, отримаєте свідоцтво індивідуального підприємця. Для цього зверніться до територіального відділення Федеральної податкової служби із заявою, паспортом, ІПН фізичної особи. Вас зареєструють, внесуть до єдиного реєстру ІП, видадуть свідоцтво.
2
Отримайте дозвіл на проведення робіт по склінню балконів і лоджій в районній адміністрації. Подайте заяву, пред'явіть свідоцтво індивідуального підприємця.
3
Для виготовлення віконних блоків вам потрібно приміщення. Найбільш простий спосіб - це зняти його в оренду. Якщо ви плануєте робити блоки самостійно, що найбільш вигідно для отримання найбільшого прибутку, вам будуть потрібні витратні матеріали, спеціальне обладнання для виготовлення, бригада співробітників, що мають досвід роботи виготовлення віконних блоків і рам.
4
Укладіть договір з постачальниками витратних матеріалів. Щоб бізнес був успішним, виготовляйте рами з дерева, алюмінію, ПВХ профілю, також пройдіть курси навчання, вивчивши технологію безрамного скління балконів і лоджій.
5
Дайте барвисту рекламу в засоби масової інформації. Відкупитися рекламні місця і розвісьте банери з інформацією про виробництво і склінні лоджій і балконів. Це допоможе оповістити максимальну кількість потенційних клієнтів. Найбільш ефективна реклама там, де мешканці заселилися в новобудови і не ще не встигли скористатися послугами зі скління лоджій і балконів.
6
Якщо ви не плануєте починати власний бізнес, заробити на склінні лоджій і балконів цілком можливо, якщо влаштуватися у фірму з виготовлення та встановлення. Зазвичай заробітна плата в таких організаціях досить пристойна, особливо в теплий сезон, коли роботи достатньо, так як основна маса клієнтів поспішає провести скління в літній час, щоб до сезону негоди все було завершено.