Як встановити драйвер для принтера.

Основна частина виробників периферійної комп'ютерної техніки розробляє для неї програмне забезпечення спеціально. Як правило, дані додатки містять драйвери, що забезпечують сумісність з потрібною операційною системою.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Принтери, як і багато інші периферійні пристрої, потребують наявності певних драйверів. Ці файли допомагають операційній системі інтерпретувати команди в мову, яка сприймає друковане пристрій. Перед інсталяцією драйверів виконайте підключення принтера до комп'ютера.
2
З'єднайте обладнання за допомогою наявного кабелю. Якщо ви бажаєте налаштувати принтер, що підтримує канали Bluetooth або Wi-Fi, спочатку перевірте працездатність відповідних модулів бездротової мережі.
3
Увімкніть комп'ютер (ноутбук) і друковане пристрій. Зачекайте, поки операційна система виконає ініціалізацію нового обладнання. Якщо ви працюєте з принтером, що підключається по бездротовому каналу, самостійно додайте пристрій.
4
Відкрийте меню «Пуск» і клацніть по посиланню «Пристрої та принтери». У верхній частині запущеного вікна знайдіть кнопку «Установка принтера». Натисніть її і виберіть опцію підключення бездротового пристрою. Виберіть потрібний принтер (МФУ) та натисніть кнопку «Далі».
5
Після підключення та визначення друкованого пристрою, виберіть програмне забезпечення, відповідне для його налаштування. Відвідайте сайт компанії, що випускає дані принтери. Скачайте рекомендований додаток. Варто відзначити, що для схожих моделей принтерів можуть використовуватися ідентичні програми.
6
Встановіть завантажене ПЗ. Перезавантажте комп'ютер, щоб забезпечити стабільну роботу програми. Відкрийте основне меню програми, попередньо включивши принтер. Виконайте настройку параметрів друку даного пристрою.
7
Для перевірки працездатності принтера і вибраного додатка відкрийте довільний текстовий документ. Виберіть будь-яку сторінку і відправте її на друк. Не забудьте попередньо переконатися в наявності паперу і чорнила в друкованому пристрої.
Для забезпечення правильної роботи багатофункціонального пристрою необхідно встановити для нього відповідні драйвери. Це можна зробити самостійно або скористатися спеціальними утилітами.
Вам знадобиться
  • - Driver Pack Solution.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер або ноутбук і підключіть до нього МФУ. Сучасні багатофункціональні пристрої з'єднуються з комп'ютером через порт USB. Увімкніть МФУ. Зачекайте, поки операційна система підбере для нього відповідні файли.
2
Якщо цього не сталося, то відкрийте DVD-привід і вставте в нього диск, що постачається в комплекті з МФУ. Встановіть програмне забезпечення, що зберігається на цьому диску. Перезавантажте комп'ютер і перевірте працездатність МФУ.
3
Якщо ж у вас немає такого диска, то відкрийте інтернет-браузер і перейдіть на офіційний сайт виробника даної моделі багатофункціонального пристрою. Знайдіть меню «Драйвери» і відкрийте його. Підберіть відповідне програмне забезпечення, скориставшись таблицею пошуку на сайті. Скачайте потрібну програму і встановіть її. Якщо ви знайшли не утиліту, а пакет файлів, то відкрийте меню «Диспетчер пристроїв».
4
Знайдіть у списку пристроїв потрібне МФУ і клікніть на його назві правою кнопок Міши. Вкажіть пункт "Оновити драйвери» і виберіть параметр «Встановити з вказаного місця». Виберіть папку, в яку ви зберегли скачаний комплект файлів.
5
Якщо вищеописані методи виявилися не ефективними, то скачайте утиліту Driver Pack Solution. Запустіть її і почекайте, поки програма збере інформацію про підключені до комп'ютера пристроях. Відкрийте меню «Драйвера» і знайдіть у списку комплект файлів для вашого багатофункціонального пристрою. Виділіть його галочкою та натисніть кнопку «Встановити». Підтвердіть установку зазначених драйверів.
6
Перезавантажте комп'ютер після завершення роботи утиліти Driver Pack Solution. Перевірте працездатність МФУ. Пам'ятайте про те, що для успішної установки драйверів цей пристрій має бути включено. Обов'язково протестуйте всі можливості МФУ. При установці невірних драйверів можуть не працювати окремі функції.