Що таке гаджети.

Під визначенням «гаджет» може матися на увазі два абсолютно різних поняття. У першому випадку це певне фізичне пристрій, а в другому - невелика комп'ютерна програма або утиліта, що виконує вузьке коло завдань.
Інструкція
1
Фізичний гаджет підключається до складнішого обладнанню з використанням певного інтерфейсу. Варто відразу зазначити, що багато гаджети призначені для роботи не тільки з персональними комп'ютерами. Як приклад можна привести Bluetooth-гарнітуру для мобільного телефону.
2
Основна відмінність гаджета від повноцінного обладнання - відсутність можливість автономної роботи. Це означає, що пристрій, що функціонує без підключення до більш складною схемою, не є гаджетом. Важливо розуміти, що функціонал деяких гаджетів може бути розширений шляхом підключення додаткових пристроїв.
3
Прикладом подібного елемента може служити USB-хаб. Цей пристрій підключається до ноутбука або стаціонарного комп'ютера через інтерфейс USB. Природно, до хабу можна підключити зовнішню звукову плату, USB-вентилятор та інше периферійне устаткування. Крім того, до гаджетів можна віднести обладнання, що сполучає в собі функції відразу декількох периферійних пристроїв.
4
У програмному забезпеченні гаджет - це утиліта, призначена для виконання конкретної функції або вузького набору специфічних завдань. Сучасні операційні системи сімейства Windows підтримують можливість установки і використання гаджетів без впровадження їх в окремі програми.
5
Програмні гаджети, як правило, використовуються для відображення потрібної інформації. Існують спеціальні програми, що дозволяють групувати і об'єднувати декілька гаджетів програмного типу. Яскравим прикладом такої програми може служити Google Desktop.
6
Важливо розуміти, що в сучасному світі практично кожна людина є володарем декількох гаджетів. Основне призначення цих пристроїв - полегшення використання будь-якого обладнання або розширення його функціональних можливостей.