Як увечері не їсти.

Весь день ви зайняті справами і навіть іноді забуваєте поїсти. А ось до вечора голод раптом прокидається, і бажання з'їсти що-небудь смачне, шкідливе і висококалорійне просто накриває з головою. Вивчіть назубок кілька правил, які допоможуть вам не їсти вечорами.
Інструкція
1
Не позбавляйте себе сніданку та обіду. Якщо ви голодує цілий день, дуже складно буде утриматися від ситної вечері увечері. Вранці снідайте якомога щільніше, в обід з'їдайте гаряче блюдо, а протягом дня перекушуйте фруктами або горішками.
2
Пийте трав'яні чаї. Вони смачні, корисні і притупляють почуття голоду. А от від кави і тонізуючого чорного чаю після обіду краще відмовитися. Інакше вам складно буде заснути вночі, і спокуса з'їсти що-небудь смачненьке, поки не спиться, буде занадто великий.
3
Позбавтеся від шкідливих і калорійних продуктів. Заповніть холодильник зеленим салатом, зеленню, овочами і легкими молочними продуктами. Не купуйте солодощі, ковбасу і жирне м'ясо. Чим менше спокус буде у вас перед очима, тим більше шансів впоратися з вечірнім почуттям голоду. А якщо ви не утримайтеся і з'їсте огірок або редиску - на вашій талії це не відіб'ється.
4
Придумайте собі цікаве заняття по вечорах. Запишіться на танці, на курси іноземної мови, робіть довгі піші прогулянки або вступите в клуб народної самодіяльності. Найголовніше - ви не повинні вечорами перебувати вдома, де в поле зору постійно потрапляє холодильник.
5
Готуйте вечерю без гострих і ароматних спецій. Вони розпалюють апетит, і в підсумку ви з'їсте набагато більше, ніж планували. Найбільш корисні продукти, приготовлені на пару або запечені в духовці.
6
Випийте склянку води, якщо бажання поїсти не слабшає і дайте собі слово, що ви обов'язково з'їсте цю смачну шоколадку. Але вранці. А вранці, по-перше, шоколадка може здатися не такою вже і апетитною, а по-друге, в першу половину дня шкода від шоколадки буде мінімальним.
7
Не дивіться на ніч телевізор. Сидячи перед телеекраном так і тягне пожувати чого-небудь. І під час перегляду цікавого і страшно захоплюючого фільму можна з'їсти неймовірну кількість їжі зовсім непомітно.