Як знайти спільну мову з ким завгодно. Як прорватися.

Вливаючись в новий колектив, вирушаючи на переговори з колегами, співбесіда чи іншу важливу зустріч, людина, як правило, бажає домогтися потрібного йому результату. Як же цього досягти? Деякі вербальні та невербальні прийоми допоможуть знайти спільну мову з людьми не тільки в діловій, а й в особистому житті.
Інструкція
1
Спілкуючись з людьми, намагайтеся випромінювати оптимізм і впевненість. При першому знайомстві з людиною потисніть йому руку, неважливо, буде це жінка чи чоловік. При цьому дивіться в очі і посміхайтеся. Рукостискання сприяє якнайшвидшому зближенню. Вам буде набагато простіше привернути до себе співрозмовника і добитися того, що вам потрібно.
2
Під час спілкування, переговорів не схрещуйте руки на грудях, що не закладайте їх за спину, не відвертайтеся від співрозмовника, намагайтеся не опускати голову. Це все оборонні руху, що виражають невпевненість в тому, про що ви говорите. Щоб розташувати людину до відвертій бесіді, домогтися позитивного результату, у ваших жестах повинна бути відкритість. Наприклад, природно рухаючи руками, долоні звертайте догори, а для посилення аргументації не використовуйте поучающие жести.
3
Уміння слухати - це талант, яким, на жаль, мають не багато хто. Більшості щирий інтерес до людей доводиться виховувати в собі самостійно. Під час спілкування прагніть повністю зосередитися на розповіді співрозмовника. Вибачитеся і перепитаєте, якщо ви щось не зрозуміли або не розчули. Виявляючи непідробний інтерес до розповіді, ви зумієте непомітно розташувати до себе людину.
4
Спробуйте на першу зустріч принести з собою маленький подарунок. Для жінки це може бути квітка, для чоловіка - кумедний брелок, шоколадка або інший сувенір. Ця манера дає дуже хороший результат: людина поставиться до вашої прохання більш уважно.
5
Не забувайте, що компліменти і похвала творять чудеса, розташовують людей до вас. Цей принцип з успіхом можна застосовувати і в сімейному житті: частіше хвалити своїх домашніх. Як правило, людям хочеться відповідати позитивному думку про себе. І не бійтеся говорити про свої недоліки, жартувати над ними. Людині, яка завжди намагається здаватися ідеальним, менше довіряють, ставлячись до нього з обережністю.