Як створити пошту.

Електронна пошта здобула велику популярність на самому початку своєї появи. Важко уявити сучасного користувача інтернету без особистого email. Багато сайтів при реєстрації вимагають вказівку електронної адреси. Якщо ви ще не обзавелися їм, вибирайте пошту і створюйте свій ящик.
Вам знадобиться
  • - сайт, що надає послуги електронної пошти;
  • - мобільний телефон;
  • - логін і пароль.
Інструкція
1
Для того щоб створити пошту, першим ділом ви повинні визначитися з сайтом, що надає послуги електронної пошти. В інтернеті представлена величезна кількість таких сервісів. Вибір на користь одного з них або декількох залежить від ваших цілей в подальшому використанні електронної адреси.
2
В рунеті представлено кілька великих сайтів з поштою. Серед них найбільш відомі Mail.ru, Qip.ru, Yandex.ru. Якщо ви плануєте використовувати електронний ящик для спілкування з росіянами користувачами, вибирайте один з них. На Mail.ru так само є соціальна мережа, яка дозволить вам знайти нових друзів.
3
Іноземні поштові сервіси воліють серйозніші користувачі інтернету. Якщо ви збираєтеся часто використовувати закордонні сайти, реєструватися на них, наприклад, в Facebook.com, Twitter.com, Blog.com, вам необхідно завести пошту іноземною сайті. Тому що часто листи з зарубіжних сервісів не доходять до російських email.
4
Після вибору поштового сайту почніть реєстрацію. Натисніть кнопку «Реєстрація», «Зареєструватися» або «Registration», зазвичай вона розташовується поруч з полями для входу в систему. Далі вам необхідно заповнити анкету. Виберіть ім'я поштової скриньки. Це може бути ваші прізвище або ім'я, їх комбінація або просто унікальний нік.
5
Так само необхідно придумати надійний пароль. Він не повинен складатися з дати вашого народження або цифр, які вам близькі. Такий пароль легко вкрасти. Складайте складний код доступу з комбінації рядкових і заголовних букв, цифр знаків пунктуації довжиною не менше 6-8 символів. Висока надійність пароля дозволить вам захистити свою електронну пошту від злому.
6
При необхідності вкажіть додаткові дані. Ім'я та прізвище, країну, місто, вже наявний email для відновлення пароля. Багато поштові сервіси при реєстрації вимагають надавати номер мобільного телефону для перевірки справжності вашої реєстрації. Якщо ви не готові вказати телефон, шукайте інший поштовий сервіс.
7
Після заповнення анкети натисніть на кнопку «Продовжити» або «Закінчити реєстрацію». На екрані з'явиться повідомлення про успішну реєстрацію в системі. Використовуйте вибрані логін і пароль для входу у свою поштову скриньку і приступайте до роботи з email.
8
Якщо вам потрібна разова пошта, наприклад, для реєстрації на якомусь проекті, і ви побоюєтеся надалі отримувати спам від адміністрації, то ви можете скористатися послугами швидкої пошти без реєстрації. Деякі сервіси, як зарубіжні, так і вітчизняні, пропонують таку функцію. Найбільший сайт з миттєвими email в інтернеті - Mailinator.com. Вам достатньо ввести будь-яке ім'я пошти, і ви опинитеся в своїй поштовій скриньці. А для вказівки на сайті потрібно написати «имя@mailinator.com».
Зверніть увагу
Якщо ви відчуваєте труднощі з розумінням англійської мови при реєстрації іноземної пошти, переведіть сторінку за допомогою сайту Translate.ru. Але не забудьте, що поля потрібно заповнювати англійською.
Корисна порада
Найпопулярніший і найбільший у світі поштовий сервіс - Gmail.com. Він володіє високим ступенем захисту і приймає будь-яку кореспонденцію.