Як поміняти свій імідж. Як я поміняла імідж.

Імідж ніщо - мовиться у відомій рекламі. Однак наш імідж - це важлива складова щоденного образу. Оригінальний імідж може зробити вас індивідуальністю.
Інструкція
1
Імідж - це не тільки одяг, який ми носимо. Це і зачіска, і манера мови, і образ, який складається у співрозмовників після бесіди з вамі.Не варто намагатися змінити імідж раз і назавжди. Вносьте зміни поступово, і тоді у вас з'явиться більше можливостей для маневров.Ізменіте свою фігуру. Не обов'язково моментально ставати шанувальником бодібілдингу або сідати на найжорстокішу дієту. Досить приділяти своєму тілу 15-20 хвилин в день, і вже через місяць ви помітите позитивний результат, який стане відмінним стимулом до подальшої зміни іміджу!
2
Будьте в курсі нових тенденцій. Для цього необов'язково сліпо слідувати моді. Але знати, яка річ поєднується з вашої улюбленої винтажной сумкою - нужно.Для того, щоб бути в курсі модних тенденции, достатньо раз на тиждень переглядати новини на популярних порталах про моду.
3
Залучайте увагу. Якщо на вас звертатимуть увагу на вулиці - це буде відмінним стимулом до подальших змін. Яскраві аксесуари додадуть настрою!
4
Знайдіть хобі. Художника, фанатично відданого справі, можна легко дізнатися в натовпі, правда? Знайдіть собі нове захоплення і виділяйтеся! Новий імідж вимагає і зміни ваших інтересів.
5
Поміняйте ставлення до життя. Частіше обмірковуйте відбувається, розмірковуйте над поточними подіями. Розумова робота змусить по-іншому поглянути на ваш образ, ваш імідж.
6
Змініть манеру розмови. Найчастіше враження про людину складається з бесіди з ним. Якщо вам не подобається ваш голос, попрацюйте над ним. Трохи тренувань - і ви вже зможете говорити без праці. Позбавляйтеся від слів-паразитів - вони заважають висловлювати свої думки. Уважно слухайте співрозмовника, поважайте його - тоді про вас буде складено позитивну думку.
Оновлення природи в весняний період, як правило, викликає бажання власних змін і поліпшень. Зміна іміджу - один з найпростіших і приємних способів підняти собі настрій, привернути увагу оточуючих і побачити нові грані життя.
Вам знадобиться
  • - гроші;
  • - новий одяг;
  • - косметика;
  • - крем з автозагаром;
  • - послуги перукаря.
Інструкція
1
Почніть підготовку до весни заздалегідь. Скиньте 2-3 зайвих кілограма, полегшивши свій раціон і почавши виконувати комплекс вправ. Кілька разів на тиждень наносите крем з ефектом автозасмаги, щоб позбутися від зимової блідості і надати шкірі більш здоровий вигляд. Подібні зміни додадуть вам впевненості в собі і стануть основою для слушні змін в іміджі.
2
Приділіть увагу волоссю, оскільки саме зачіска може стати ключовим елементом вашого нового образу. Регулярно робіть живильні і зволожуючі маски, які допоможуть повернути волоссю втрачені за зиму блиск і пружність. Якщо не хочете кардинально міняти стрижку, просто відвідайте перукарню і внесіть декілька нових елементів в вашу звичну зачіску. Освіжите колір волосся і зробіть біоламінірованіе: дзеркальний блиск, і гладкість вам забезпечені.
3
Проведіть ревізію гардероба. Затишні і теплі зимові речі відкладіть до наступного сезону. Виберіть лише ті, які можуть скласти частину весняного гардеробу, наприклад, базові темні брюки або вузька щільна спідниця-олівець. Не використовуйте ті предмети одягу, які асоціюються у вас з минулої зими, незалежно від їх фактури.
4
Виберіть кілька нових предметів гардероба. Віддайте перевагу світлим, свіжим тонам. Не бійтеся експериментувати з поєднаннями і яскравими відтінками. Обов'язково включіть в план шопінгу аксесуари: колоритний шарф або оригінальна сумка задаватимуть тон всьому образу.
5
Внесіть зміни в свій макіяж. Спробуйте більш яскраві помади, тіні з мерехтливим ефектом, ніжно-рожеві рум'яна. Якщо ваша діяльність не передбачає строгих обмежень у зовнішньому вигляді, зробіть яскравий манікюр і спробуйте новий аромат. Подібні дрібниці зроблять ваш весняний образ закінченим і змусять вас відчувати себе абсолютно по-новому.