Як налагодити відношення з дочкою. Як налагодити відносини з підлітком.

Коли дівчинка дорослішає, її сприйняття світу кардинально міняється, вимоги матері здаються дурними і безглуздими, а подруги набувають великий вплив на доньку. Щоб налагодити відносини з дочкою , потрібно насамперед усвідомити, що говорячи з нею як з дитиною, ви раните її самолюбство. Існує певний негласний етикет спілкування батьків з підлітками.
Інструкція
1
Говоріть з нею, як зі своєю ровесницею, довірчо, на рівних. Тільки тоді дівчинка не стане віддалятися від вас, бачачи в вас дорослу подругу, з якою можна поділитися сокровенним.
2
Якщо ви не можете побачити в вашої дочки дорослої людини, якого потрібно поважати, то спроба «пограти в дружбу» не вдасться, а нещирість лише посилить недовіру дівчини до вас.
3
Спілкування без докорів і нотацій - краща лінія поведінки з підлітком. Чи не дорікайте за те, що вона хоче надіти занадто коротку спідницю в школу, а спокійно поясніть, що ця спідниця призначена для походу в клуб з компанією.
4
Якщо ваші слова викликали агресію і грубість з боку дочки, не варто відповідати дівчинці тим же, а відповідати спокійно з гідністю.
5
Не потрібно лаяти або хвалити дочку при сторонніх. Ваші хвалебні промови можуть зародити в дівчині марнославство, а, якщо ви почнете з'ясовувати стосунки при гостях, це зіпсує, скоріше не її репутацію, а свою - в очах її друзів.
6
Частіше підтримуйте свою дочку у важких ситуаціях, періодично повторюйте, формулювання того, чому ви хочете її привчити, але не дорікайте, якщо щось йде не так, як ви того очікуєте.
7
Прислухайтеся до думки дочки, це дасть їй відчуття відповідальності за прийняття рішень. Якщо вона права, не бійтеся вибачитися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Wg0Suj0Qvzc
Зверніть увагу
Як налагодити стосунки з дочкою. Як би не здавалося, що донька мамі ближче, ніж син, відношенню з дочкою теж можуть складатися не найкращим чином. Багато матерів не знають, як налагодити стосунки з дочкою, особливо, якщо мова йде про підлітка або дорослому людині. Відносини між ними мають свої особливості в кожен період дорослішання.
Корисна порада
Мама і дочка - як налагодити стосунки? Ви, можливо, здивуєтеся, але кожна мати повинна дотримувати певний «кодекс поведінки» щодо своєї дочки. Ось основні правила, які знадобляться кожній мамі при вихованні дочки: Правило №1. У період статевого дозрівання розмовляй з дочкою як з дорослою жінкою. Тільки тоді у неї виникне бажання повідати тобі свої думки, сумніви і переживання; Правило №2. Спілкуйся з донькою без моралей і докорів; Правило 3. При близькому спілкуванні ніколи не грай «в ...