Як робити вправи для схуднення.

Якщо ви вирішили схуднути, підійдіть до задачі як слід. Виключіть з раціону шкідливі для фігури, надкалорійний продукти, почніть правильно харчуватися і робити гімнастику. Для найвищого результату непогано б узяти абонемент у фітнес-клуб. Втім, і заняття в домашній обстановці допоможуть привести фігуру в порядок і скинути вагу.
Вам знадобиться
  • - килимок для занять;
  • - гантелі.
Інструкція
1
З надмірною вагою можна боротися. Навіть в домашніх умовах. Потрібно лише бажання зайнятися собою і систематичність у виконанні вправ.
2
Виконуйте відмінний комплекс для ніг, сідниць і плечей. Початкове положення - стоячи, ноги на ширині плечей. Візьміть в руки гантелі і, зігнувши лікті під прямим кутом, наблизьте гантелі до вух. Повільно присядьте, відставляючи сідниці назад. Потім відштовхніться п'ятами, випрямтеся і одночасно витягайте вгору руки, і піднімайте гантелі. Виконувати цю вправу потрібно 10-12 разів.
3
Превосходно допомагають схуднути особливо в районі живота вправи «ножиці» і «велосипед». Але виконувати їх потрібно правильно. Зчепите за головою руки, підніміть ноги на 45 градусів від статі і виконуйте ними по п'ять-десять разів руху, що імітує роботу ножиць і їзду на велосипеді. Намагайтеся, щоб у вас було задіяно максимальну кількість м'язів.
4
Якщо ви візьмете за правило здійснювати регулярні прогулянки на велосипеді, через місяць-півтора стрілка ваг опуститися вниз на кілька кілограмів.
5
У боротьбі із зайвою вагою корисно згадати про звичайну скакалці. Стрибайте через неї по 50-100 раз в день, і результат не змусить себе чекати.
6
Гарні результати показують і вправи з хула-хупом. Крутя обруч ви зможете і вага скинути, і талію привести в порядок.
7
Біг, ходьба по сходах - теж в певній мірі можуть замінити вправи у фітнес-центрах. Ці види спортивної діяльності не вимагають фінансових витрат, а користі від них нітрохи не менше.
8
Не забувайте про присідання. Це вправа - відмінний помічник в боротьбі із зайвою вагою і целюлітом. А ще присідаючи ви забезпечуєте зменшення обсягу талії і зміцнення сідниць.
9
Прибрати жир, зміцнити прес і підтягти обвислий живіт допомагають прості вдихи і видихи. Але робити їх потрібно з «почуттям». Сильно вдихайте і видихайте животом, втягуючи і випинаючи його до болю в м'язах. Повторюйте цю вправу протягом п'яти-десяти хвилин.