Як встановити дату і час на Nokia.

Мобільні телефони Nokia випускаються на трьох платформах: Series 40, Symbian і Windows Phone 7. Від того, на який з них заснований ваш апарат, залежить порядок настройки на ньому дати і часу.
Інструкція
1
В апараті на платформі Series 40 спочатку натисніть на ту з подекранних клавіш, над якою на дисплеї відображається слово «Меню». Якщо воно не показано ні над однією з них, натисніть середню кнопку джойстика. Знайдіть в структурі меню пункт «Дата і час». Розташування його залежить від моделі апарата, наприклад: «Налаштування» - «Параметри» - «Загальні» - «Дата і час».
2
Щоб змінити значення будь-якого з полів введення, підведіть до нього покажчик, а потім натисніть середню кнопку джойстика. Введіть з клавіатури нове значення, а потім натисніть ту з подекранних клавіш, яка відповідає збереженню інформації (назва її залежить від моделі телефону).
3
Якщо в поле «Автопоновлення часу» вибрано значення «Вкл.», Годинник телефону будуть автоматично синхронізуватися з годинником базової станції. Незважаючи на скасування переходу на зимовий час, деякі з таких станцій до сих пір налаштовані по-старому, тому можлива помилка на одну годину. Зате показання хвилин будуть завжди дуже точними - настільки, що періодична підстроювання не буде потрібно взагалі.
4
В телефонах на операційній системі Symbian встановлення дати й часу виробляєте аналогічним чином. Єдина відмінність полягає в способі виклику меню. Замість однієї з подекранних клавіш або середньої кнопки джойстика використовуйте для цього окрему клавішу, на якій зображені суцільний круг і порожнистий квадрат, з'єднані між собою двома дугами.
5
Спосіб настройки дати й часу у всіх телефонах на платформі Windows Phone 7, в тому числі і серії Nokia Lumia, уніфікований. Спочатку прокрутите робочий стіл до вкладки, де розташований значок "Налаштування". Він виглядає як біла шестерня на червоному тлі. З'явиться меню. Виберіть у ньому пункт «Дата + час». Змініть бажані параметри. Для включення або виключення автоматичної синхронізації, відповідно, встановіть або зніміть галочку «Встановлюється автоматично».