Як придумати привітання з Новим Роком.

Новий рік - улюблений і довгоочікуване свято. З ним вітають не тільки близьких родичів, але також ще і колег, друзів, приятелів і просто знайомих. Під час підготовки до Нового року у кожного є можливість розбудити в собі якісь таланти. Тому в передсвяткові тижні організуйте своє дозвілля так, щоб у ваших друзів і родичів залишилася добра пам'ять про свято.
Вам знадобиться
  • - матеріали для творчості
  • - листівки
  • - фломастери, маркери, ручки
Інструкція
1
Першим ділом складіть список людей, яких ви хочете привітати з Новим роком. Навпаки імені можете позначати для себе, який подарунок збираєтеся підготувати для цієї людини. Завдяки такому підходу ви зможете уникнути повторень і плутанини. До речі, цей список можна не викидати, а залишити в якості орієнтира на наступний рік.
2
Завчасно придбайте потрібну кількість вітальних листівок. Якщо ви вирішили створювати їх самостійно, розрахуйте час, який на це витратите. Якщо деякі поздоровлення планується відправляти поштою, враховуйте той факт, що в грудні поштові відділення працюють в режимі сильної перевантаження.
3
Підключіть своїх дітей до організації привітань. Вони можуть брати участь у виготовленні новорічних сувенірів та листівок. Особливо приємно буде отримати таке привітання рідним і найближчим друзям. Для дитячих листівок вибирайте прості сюжети і нескладні форми. Допомагайте дітям у цьому захоплюючому занятті.
4
Підключіть фантазію. Новорічна листівка, виконана власноруч, вже сама по собі є чудовим ексклюзивним сувеніром, який зможуть доповнити традиційним змістом кілька серцевих побажань і теплих слів. Листівки можуть бути виготовлені з тканини або паперу, вони можуть бути пов'язані, вишиті або сплетені, виконані з підручних засобів або матеріалів або за допомогою наборів для скрапбукінгу.
5
Якщо використовується поліграфічна листівка, в якій вже міститься деякий текст, зробіть у ній окремий вкладиш, де буде написано ваше особисте привітання. Цей вкладиш, враховуючи новорічну тематику, можна зробити у формі ялиночки, сніжинки або рукавички.
6
Придумайте для своєї листівки текст. Якщо для вас не складе труднощів скласти вірш, це буде найкращий варіант привітання. В іншому випадку можна знайти готовий вітальний вірш і вписати в листівку його або просто написати пару добрих слів від душі. У кожному разі, таке привітання на Новий рік має бути обов'язково душевним і теплим.