Як вибрати газову плиту.

Газові плити раніше залишаються найпопулярнішими, адже електрику коштує набагато дорожче природного палива. У кухонних приладів даного типу багато й інших плюсів, наприклад, швидке нагрівання. Але газові плити представлені в магазинах у великому асортименті, в якому немудро і загубитися.
Інструкція
1
Придбайте плиту зі складовими решітками-підставками, які можна зняти. Це значно полегшить вам миття поверхні плити, так як їх легко можна від'єднати і завантажити в посудомийну машину.
2
На жаль, іноді відбуваються витоку газу. Щоб не допустити подібного, придбайте модель з системою газ-контролю. У різних приладах дана система відрізняється принципом функціонування, тому бажано вивчити інструкції по застосуванню у всіх цікавлять вас моделей. Не нехтуйте даною інформацією, вона допоможе вам використовувати плиту з легкістю.
3
Для більшого комфорту купите газову плиту з електричним розпалом. Ці побутові прилади бувають двох видів: звичайні і автоматичні. У звичайній моделі для розпалювання конфорки потрібно натиснути спеціальну кнопку. Автоматична все зробить за вас, єдиний мінус - не можна одночасно включити нижню і верхню конфорки.
4
Зверніть увагу на модель з висувним ящиком для дек, який виїжджає слідом за дверцятами духової шафи. Завдяки цьому пристосуванню вам не доведеться тягнутися в розігріту духовку.
5
Дверцята деяких моделей подвійні або потрійні, що забезпечує кращу теплоізоляцію. Про таку поверхню ніхто не обпечеться, це особливо важливо, якщо у вас є діти.
6
Для зручності деякі духовки оснащені вертелом для гриля. Ви можете значно полегшити собі процес відмивання духової шафи, купивши плиту з функцією каталітичного самоочищення.
7
Зверніть увагу на відмінності в матеріалах, які використовуються для варильної поверхні. Сплав алюмінію не тьмяніє і не покривається подряпинами. Емальована сталь представлена в різних колірних рішеннях, недорого коштує, має хороші гігієнічні показники. Нержавіючу сталь набагато простіше мити, але й коштує вона дорожче. Найбільш красива і невибаглива склокераміка, але вона боїться ударів.
8
У більшості випадків над варильною поверхнею знаходиться кришка, яка захищає стіну від бризок. Її скляну поверхню мити набагато простіше, ніж металеву. До додаткових функцій, які можуть бути вам корисні, також відноситься таймер, він подасть звуковий сигнал після закінчення встановленого вами на готування часу.