Як наносити автозагар.

Засмагла шкіра завжди виглядає привабливо і ефектно. Якщо наносити автозагар за всіма правилами, можна домогтися ефекту рівного і натурального засмаги. Плямиста і нерівномірно забарвлена шкіра приверне увагу оточуючих, але навряд чи справить то враження, якого ви припускали домогтися.
Інструкція
1
Виберіть відповідний засіб. Вибираючи автозагар , враховуйте природний відтінок шкіри, місце застосування і мета нанесення - від цього залежить тип і вид продукту. Від типу шкіри обличчя залежить вибір виду засоби - гелі ідеальні для жирної і проблемної шкіри, крем з зволожуючими компонентами підходить сухій шкірі. Крем і мус довше наносити, а спреї - зручніше.
2
Очистіть шкіру. Перед тим як наносити автозагар , прийміть ванну або душ. Під час процедури обробіть шкіру м'яким пілінгом або скрабом, видаляючи відмерлі частинки і готуючи її до нанесення засобу. Також ви позбудетеся від залишків автозагар а з минулого нанесення.
3
Нанесіть автозагар . Починайте наносити засіб на абсолютно суху шкіру - знизу вгору. Почніть з ніг і постарайтеся нанести автозагар рівномірним шаром з першого разу - так ви уникнете появи плям, що відрізняються за кольором. Розподіліть засіб на долоні і кілька разів проведіть руками по оброблюваної поверхні тіла. Ваші рухи повинні бути схожі на масажні - легкі і ковзаючі.
4
Приділіть увагу спині - самостійно нанести автозагар рівномірно на спину навряд чи вдасться. Тому заздалегідь заручитеся чиєюсь допомогою. Сухі ділянки тіла промазуйте злегка.
5
Ви можете наносити автозагар м'якою губкою - так засіб розподілиться рівніше, але для цього потрібна певна вправність (використовуйте зволожену губку). Можна придбати спеціальний розпилювач, але на обличчя краще наносити засіб руками.
6
Видаліть надлишки кошти. Акуратно протріть очищаючим лосьйоном лікті, коліна, нігті і долоні. Растушуйте автозагар вздовж лінії росту волосся і над бровами.
7
Повторіть процедуру, якщо в цьому є необхідність. Деякі засоби наносять в два шари, тому повторіть нанесення через пару годин після першої процедури.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=k2uSnnGdmz8