Як відрізнити неправдиві опеньки від справжніх. Як виглядають справжні опеньки.

опеньки в народі називають гриби, на ділі що відносяться до різних родин. Найменування походить від слова «пень», оскільки зростають вони групами переважно на пнях. Якщо пощастить, з одного місця можна назбирати до 10 кг цих апетитних грибів. Головне - вміти відрізняти справжні опеньки від помилкових.
Інструкція
1
Для початку запам'ятайте, як виглядають і де ростуть справжні літні опеньки. Вони найчастіше висипають на пнях листяних або хвойних дерев, а також в сухостої. Відправлятися на їх пошуки потрібно не раніше початку липня. Бежеві або бурі капелюшки опеньків мають лусочки, досягають максимум восьми см в діаметрі і мають опуклість в центрі. У ранніх опеньків краю капелюшки бувають підвернуті всередину, а у пізніх - відсутня опуклість. З внутрішньої сторони капелюшка мають часті світлі або коричневі пластинки. Відтінок залежить від віку гриба. Тоненькі циліндричні ніжки опеньків мають потовщення ближче до основи.
2
Зрізуючи гриб, зверніть увагу на внутрішність. М'якоть не повинна міняти колір, не повинна виділяти різкий запах. Якщо опеньки молоді, при відділенні капелюшки на ніжці повинна залишитися своєрідна «спідничка». Ніжка всередині повинна бути твердою і волокнистої.
3
Вивчіть фотогалереї та енциклопедії, щоб краще уявляти собі, як в цілому виглядають справжні і несправжні опеньки, бо словесного опису мало.
4
Перша ознака помилкового опенька - сірчано-жовтий відтінок капелюшки і жовта ніжка. У несправжніх опеньків капелюшки абсолютно гладкі.
5
Чи не переплутайте справжні опеньки з ложноопятамі серопластінчатимі. Вони відрізняються один від одного тільки кольором пластинок. У помилкових вони, як випливає з назви, сірі.
6
Зверніть увагу на колір суперечка. Вони знаходяться з внутрішнього боку капелюшки, щоб дістати їх, просто потрясіть гриб над долонею - і вони висипляться. Спори справжніх опеньків - безбарвні або білі, за формою - яйцеподібні або еліпсоїдні, неодмінно гладкі. У помилкових вони мають темний відтінок: від цегляного до фіолетового.
7
Для більшої впевненості можна пожувати шматочок сирого гриба. Але тільки в крайньому випадку - краще просто відмовитися від сумнівного опенка. Несправжні опеньки мають гіркуватий присмак.
Корисна порада
У зрілих опеньків зрізати потрібно тільки капелюшки, ніжки - неїстівні.