Як розібрати матрицю.

Якщо на вашому ноутбуці проблеми з зображенням, з'явилися смуги, брижі, або зовсім погас екран - проблема в матриці. Можна спробувати замінити її самостійно.
Вам знадобиться
  • Викрутки, канцелярський ніж, нова матриця.
Інструкція
1
Зніміть екран ноутбука, відкрутивши маленькі болтики між петлями кришки. Їх може бути досить багато. Складайте дрібні деталі в невелику коробочку, приготовлену завчасно, інакше є ризик потім їх не знайти. Потім відкрутите самі петлі (їх теж покладіть в коробку) і відокремте половинки гаджета один від одного. Друга половина (де клавіатура, материнська плата, процесор і ін.) Вам не знадобиться, тому її відкладіть в сторону.
2
Тепер від'єднайте рамку екрану. Рамки бувають різними, тому, перш ніж відокремити свою, уважно її огляньте. Вона може бути закріплена на гвинтах з гумовими заглушками і двосторонньому скотчі. В цьому випадку підніміть і витягніть заглушки, відкрутіть болти і тільки потім витягуйте раму з застібок, акуратно піддягаючи її. Непоганою підмогою в роботі зможе стати звичайна пластикова банківська картка. Якщо рама просто приклеєна, то відклейте її за допомогою канцелярського ножа. Якщо ж панель була тільки прикручена, то просто піддіньте її (тим же ножем) і зніміть.
3
Рама може злегка деформуватися при розбиранні, але це не страшно. Акуратно відкладіть її в сторону, не роблячи ніяких заломів. При складанні вона встане на своє місце і випрямиться.
4
Відкрутіть задню стінку екрану. Потім підніміть матрицю і від'єднайте шлейфи, попередньо відклеївши скотч. До матриці йде більш широкий, до веб-камері - більш вузький. Слідом відкрутіть рамку (на ній антени) кріплення екрану.
5
Щоб уникнути попадання всередину матриці пилу, пройдіть з нею ванну, де на кілька хвилин включите душ. Тепер дуже обережно від'єднайте кожну плівку, пластикові пластину і рамку, світлодіодну стрічку. Будь-яке пошкодження шин призведе пізніше до смуг на екрані.
6
Весь процес розбирання ви можете побачити, пройшовши за цим посиланням: http://www.youtube.com/watch?v=YrGgXgSkiAo&feature=plcp.
7
Плівки можете помити безворсовой ганчірочкою. А ось всередину матриці самостійно лізти не варто. Порвати знаходяться там драйвера дуже легко, але припаяти ці тонесенькі смужки кремнію на скляшку не вийде.