Як в групу вставити картинку.

Соціальна мережа «ВКонтакте» - одна з найпопулярніших в Росії. Користувачам цього сайту доступний обмін практично будь-якою інформацією. Однак іноді можуть виникнути складнощі з деякими елементами, як, наприклад, з картинками в групі.
Інструкція
1
Якщо ви створили групу, у неї повинна бути своя картинка. Вона відображається в правому верхньому куті. Прямо під нею розміщено кілька посилань для управління групою. Натисніть «Змінити фотографію», нижче розкриється список з декількох пунктів: «Завантажити нову фотографію», «Змінити мініатюру», «Видалити фотографію». Натисніть на одне з посилань.
2
Розмістити зображення на стіну можна за двох умов: коли ви головний адміністратор групи, коли стіна відкрита для коментування. При першому умови ви можете виробляти практично будь-які зміни в співтоваристві, аж до видалення небажаних коментарів. Якщо ви зайшли в чужу групу, і її стіна закрита для коментарів, ви не зможете розмістити картинку. Якщо стіна відкрита, натисніть на поле для введення відкликання, нижче є посилання "Прикріпити». Наведіть на неї курсор і розкриється меню, в якому виберіть «прикріпити фотографію». У новому вікні вкажіть на потрібне зображення, або натисніть «Огляд», щоб вказати на файл, розміщений на жорсткому диску або змінному носії.
3
Вставити картинку в фотоальбом групи можна при тих же умовах, що дозволяють розміщувати зображення на стіні. Виберіть потрібний альбом: якщо адміністратор дозволив розміщувати зображення, вгорі буде посилання «Додати фотографії в альбом». Натисніть на неї, з'явиться вікно провідник, в якому вам потрібно вибрати файл з папки з необхідним зображенням.
4
Якщо ви хочете намалювати малюнок, використайте програму «Графіті». Зображення, зроблені в ньому, розміщуються на стінах користувачів і товариств за умови, що вам дозволено залишати коментарі. Граффіті або будь-яке зображення можна зберегти в папку жорсткого диска, використовуючи відповідну функцію браузера. Це полегшить завдання, якщо ви, наприклад, хочете картинку з фотоальбому одного співтовариства розмістити на стіні іншого.