Як почати вчити англійську.

Якщо ви вирішили вивчати іноземну мову, будь-який фахівець скаже вам, що робити це потрібно під керівництвом кваліфікованого викладача. Це не викликає сумнівів, але якщо з яких-небудь причин ви не можете здійснити такий спосіб навчання, а англійський вам дійсно потрібен, візьміться за навчання самостійно. Це складний шлях, однак ви точно будете знати, що результат буде залежати тільки від вас.
Інструкція
1
В першу чергу виберіть відповідний вам підручник - той, який вам сподобається, але найкраще порадьтеся все-таки з цього приводу з викладачем. Придбайте крім цього навчальні матеріали, необхідні для розвитку всіх сторін мови: аудіоматеріали (аудіювання), збірник діалогів (навички говоріння), добірку текстів (читання і переклад), зрозумілий і наочний збірник граматичних схем, таблиць і правил. Необхідний також буде словник, бажані відеоматеріали.
2
Якщо ви вирішили вивчати англійську мову своїми силами, пам'ятайте, що такий спосіб вимагає величезної посидючості і самодисципліни. Визначте собі жорсткий графік, при цьому пам'ятайте, що результату ви можете досягти тільки при навчанні не менш ніж 6-8 академічних годин на тиждень.
3
Заведіть «друзів» по вивченню англійської мови. Це можуть бути ваші приятелі, що не проти поспілкуватися час від часу англійською, або ж заведіть нові знайомства в соціальних мережах.
4
Більшість дорослих людей, приступаючи до вивчення мови, більш-менш легко сприймають читання і переклад, а також виконання конкретних граматичних вправ, але відчувають труднощі з говорінням і аудіюванням. Пам'ятайте, що, по-перше, розуміти мовця і говорити мовою самому - це ваші головні цілі у вивченні мови, а зовсім не читання газет або підстановка пропущених в завданні слів. Говоріть і слухайте «через не можу», привчіть себе до цього. Починайте говорити і слухати відразу ж, не думайте, що для початку можна обійтися просто читанням.
5
Коли ви слухаєте аудіо (без опори на текст), намагайтеся створювати образ, картинку по знайомих словами, не звертаючи уваги на незнайомі. Найчастіша помилка, що приводить до нерозуміння почутого - коли діють навпаки, тобто чують незнайоме слово, починають посилено думати над його значенням, в результаті чого втрачають повністю сенс інформації.
6
Знайдіть свій власний ефективний спосіб навчання, орієнтуйтеся більшою мірою на нього, але не уникайте та інших шляхів. Комусь допомагає носити в кишені і періодично переглядати картки зі словами і виразами; хтось швидко запам'ятовує фрази, якщо слухає текст; комусь треба зубрити правило і робити послідовні вправи, щоб в голові відклалися мовні конструкції. Знайдіть до самого себе індивідуальний підхід, але не забувайте при цьому приділяти увагу всім видам мовної діяльності.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xXO137z1Iws
Знання англійської мови допоможе людині спілкуватися майже в будь-якій точці земної кулі. Чи володієте ви ним досконало або знаєте всього кілька слів, можете починати знайомити свого малюка з англійським вже з півтора-двох років.
Вам знадобиться
  • - англійський алфавіт;
  • - кубики, картки з англійськими літерами;
  • - аудіозаписи, книги для дітей англійською мовою.
Інструкція
1
Почніть з того, що привітайте вранці малюка по-англійськи, поясніть, як це перекладається. Показуйте дитині предмети домашнього побуту (двері, кімната, чашка і пр.), Називайте їх по-англійськи і переводите свої слова. Маленькому учневі має бути цікаво, він не повинен втомлюватися, тому займайтеся з ним, граючи. Допоможуть навчанню кубики і картки з англійськими літерами, музичний плакат з алфавітом. Придбайте і читайте малюкові книги з невеликими віршами англійською мовою і перекладом. Словник з яскравими картинками також дуже сподобається крихітці і не дасть згаснути інтересу.
2
Важливо, щоб процес навчання був безперервним. Якщо ви будете займатися тільки по певних днях, результату не буде. Вчіть мову потроху кожен день: кілька хвилин потратьте, щоб згадати з малюком те, що вже знаєте, а потім додайте до цього новий матеріал. Під час прогулянки по кілька разів повторюйте назви оточуючих вас предметів і явищ по-англійськи, підкріплюйте слова наочним матеріалом: ось дерево, собака, машина, будинок, сонце і т.п. Так малюк зможе краще запам'ятати велику частину нових слів. Англійську граматику, часи і дієслова залиште в стороні. Спочатку поповнюйте словниковий запас, а вже потім будете вчитися будувати найпростіші фрази.
3
Звільніть разом з дитиною аудіозаписи англійською мовою, мультфільми. У маленьких дітей дуже добре розвинене слухове сприйняття. Прослуховуючи диск із записами носіїв мови, малюки запам'ятовують точне вимова слів, що надалі дозволить їм уникнути фонетичних помилок. Розучуйте маленькі чотиривірші англійською, пісеньки. Діти добре і надовго запам'ятовують ритмічні строфи, а оплески і схвалення дорослих будуть відмінним стимулом до подальшого навчання іноземної мови.